Smazat

Proč jsem na všechny tak hnusná?

Nevím,co mám dělat..Jsem na všechny hnusná a kolikrát mi to je i líto...Myslela jsem si že to bude spíš lepší,ale ono se to zhoršilo...Chovám se fakt trapně.

Ahoj holky..
Mám menší problém...Po 3 letech vztahu se se mnou rozešel kluk...
Od rozchodu uplynul týden a Já za tu dobu zhubla 4 kila..Ale o to nejde..Jde o to,že jsem na všechny tedkom dost hnusná a urážím se..Mamku jsem už i poslala do pr....,je mi z toho vážně hrozně...Když příjdu ze školy domů a máma se mě zeptá jak bylo tak jí odseknu že normálně a zavřu se v pokoji...Po tom rozchodu,jsem si myslela že mi bude líp,že budu mít čas na kamarády a rodinu,stéjně to delší dobu neklapalo..Ale přitom sedím jen doma...Nechci házet vinu na ex přítele..
Ale chci jen vědět,proč jsem na všechny tak hnusná a tak snadno se urazím? Taky jste po rozchodu tak nepříjemné?
Strašně mě to mrzí...

Je mi 16 let...

Děkuju předem za rady..
 
arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tvoje chování je naprosto normální a adekvátní jak tvému věk tak i situaci ve které se nacházíš. Je to změna, musíš se s rozchodem vyrovnat. Najít si činnosti, které tě budou bavit a nebudeš myslet na to špatné. Mamka tě má určitě ráda, takže chápe, že to pro tebe není snadné. Radím ti vyrazit ven, na koupaliště, s kámoškou, do fitka, jít na brigádu, dělat něco.... Držím palce. Venku je nádherně, prázdniny před tebou. Užívej si. Litování je k ničemu. Hodně štěstí.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je ti 16, tím to všechno vysvětluje.
K tomu ten kluk a problém je na světě.
Až se z toho vypláčeš a vykřišíš, tak třeba nebudeš hnusná tolik. A za 5 let uvidíš velikou změnu

 

Váš příspěvek

Proč jsem na všechny tak hnusná?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené