Smazat

Probuzení do kalorické reality

Deníčků na toto téma je tu jistě mnoho, přesto bych byla ráda, kdyby byl někdo ochoten podělit se se mnou o rady, typy, triky ohledně hubnutí, cvičení, motivaci... však to znáte :-)

O co vlastně jde... Ve zkratce: jsem sportovec a nejsem spokojená se svým tělem, vzhledem, výkonem. Poslední dobou moc necvičím a samozřejmě, že jsem to na sobě hned všechno poznala, cítím se nafouklá a tlustá. Shodou okolností jsem byla na měření na bioimpedanční váze, kde my vyšly pro mě neskutečně hrozivé výsledky - 168 cm, 64,6kg, BMR 1426 kcal, a teď to hrozivé- tuk 28,8 %, tuk tvoří celých 18,6 kg! Před rokem jsem měla o 5% tuku v těle méně.. (vždycky jsem byla krev a mlíko, ale nebylo to nijak tragické)

To, co je pro mě ještě horší, že jsem si myslela, že vím jak se stravovat, jak cvičit, jak zdravě žít.. jen jsem si říkala - Sem tam něco zobneš, jsi líná psát si jídelníčky, občas líná cvičit, bla bla, ale nebude to tak hrozné... jenže je.. málo bílkovin, mnoho sacharidů a tuků, takže ikdyž relativně zdravě, přesto zcela špatně.

Můj dotaz zní, vlastně mé dotazy zní.. Jak si sestavujete jídelníčky? Případně byl by někdo tak hodný a poslal svůj jídelníček pro inspiraci? Jak dlouho/často/co cvičíte? A zásadně, jak u toho vydržíte? Já jsem totiž hrozný lenoch, nechce se mi nic počítat, měřit, zapisovat.. jsem zkrátka ten chronický začátečník, co si říká "zítra" "v pondělí" "v lednu"
 
 

Váš příspěvek

Probuzení do kalorické reality

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené