• zobrazeno 2405
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 23.6.2012   Naposled upraveno: 23.6.2012 

29 kusů anglického časopisu Bridge

Velikost
29 ks
Stav
Použité
cena včetně dopravy
300

Akce 

  Nehodnocený neověřený prodejce
  Clarrkys  | 

  Prodám 29 kusů anglického časopisu Bridge - z toho 24 kusů klasických časopisů, 4 časopisy dvojčísla a 1 číslo Maturitní speciál z let 2008-2012. Běžná cena je za jeden časopis 25 Kč, za dvojčíslo 50 Kč a za speciál 46 Kč.. Jsou použité ve škole, většinou ale na nich není známka použití. Vhodné pro procvičování anglického jazyka, jako příprava k maturitě nebo přijímacím a jiným jazykovým zkouškám. Každý díl osbahuje přípravu k maturitě.


  Časopis Bridge je anglický měsíčník určený studentům středních škol v České a Slovenské republice. Jedná se o výukový časopis zaměřený na anglický jazyk, s obsahem aktuálním i didaktickým. Spolupracujeme s Ministerstvem školství ČR na přípravách žáků na nové maturity dle požadavků EU.

  Časopis Bridge vychází již 15-tým rokem.

  Hlavním zájmem časopisu je přinášet studentům zajímavý obsah napsaný odpovídající úrovní anglického jazyka a umožňovat tak efektivní a zábavnou formu studia angličtiny. Pro pedagogy časopis připravuje metodickou podporu a řadu aktivit, které pomáhají při výuce a usnadňují ji.

  UKÁZKOVÉ ČÍSLO

  Podobné nabídky