Smazat

Jaké máte tradice o Vánocích, aneb Vánoce 2013 se blíží

Vánoce 2013 už pomalu klepou na dveře a už na mě začíná padat vánoční atmosféra, a tak bych se vás chtěla zeptat, jak budete Vánoce slavit vy, kde, jak, s kým? :-)

Ahoj holky,
jak si jistě všímáte, už jsme v polovině listopadu a po listopadu následuje prosinec. Zatím mám ale jen jeden dárek, jak jste na tom vy? Uvažuji, že bych se šla o víkendu mrknout do různých obchodů na některé další dárečky. Pro někoho je možná ještě brzy, ale já nemám ráda nakupování a tlačenice na poslední chvíli
Cukroví řešíme až v prosinci, stejně jako vánoční stromeček, na to je zatím čas. Dnes ale mám volné odpoledne, poslouchám vánoční songy a už uvažuji nad tím, jak moc se těším na Vánoce. Chvíle pohody a pohádek. Jaké pohádky máte spojeny s Vánocemi? Já určitě S čerty nejsou žerty, Princezna se zlatou hvězdou na čele, Šíleně smutná princezna, Tři oříšky pro popelku a určitě se jich najde mnohem více Těšíte se na Vánoce, nebo zatím nad tím vůbec nepřemýšlíte? Máte nějaké tradice?
 
arrow
profile_image
adell29
od 16. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já se na vánoce strašně těším. Dárky mi shání mamka (napíšu jí co, pracuje v OC) a moje nej nej pohádky jsou kupodivu americký atp. Budiž světlo, Svátky vem kačer, Sám doma a tak Tradice asi kromě Ježíškyakvůli sestřičce nedodržujeme, teda když nepočítám 2m stromek, dárky, světýlka a cukroví...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky u nás už moc Vánoce nebereme.Nesnáším nakupování v přeplněných obchodech..V televizi je rok co rok pořád stejný program..nic nového..Na Vánoce budeme mít s dcerkou malý umělý stromeček a dárky ji většinou kupuju, když jdeme společně do obchodu a ona si vybere..

arrow
profile_image
In Girl
od 16. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ano, na Vianoce sa veľmi teším, hlavne na tú Vianočnú atmosféru, áno v telke chodí stále to isté, no čo už sa dá robiť. No ešte darčeky kúpené nemám, stále si to nechávam na poslednú chvíľu.

arrow
profile_image
Katie92
od 16. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já poslouchám americký Vánoční koledy už od srpna Každopádně ted jsem hrozně znechucena těmi svátky, protože jsem chtěla poprvé péct cukroví a dopadlo to tak strašně, že druhou várku už radši vůbec dělat nebudu. Ještě bych někomu ublížila na zdraví. Radši zůstanu u nakupování, to mi jde nejlíp.

 

Váš příspěvek

Jaké máte tradice o Vánocích, aneb Vánoce 2013 se blíží

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené