Smazat

Prázdno v životě

Nevím, jestli je to jen přechodný období, nějaká menší depka nebo jsou za tím hormony, ale poslední dobou mám pocit, že jsem na mrtvém bodě a v životě mi něco chybí...

Ahoj holky, s přítelem žiju 2 roky v bytě v Plzni, jsme spolu 4 roky. On má rodinu 100 km odsud, já 450 km. Nemám moc kamarádů, ale mám práci, která mě baví, i když jen jako zástup za mateřskou. Nicméně k problému.
Poslední dobou (cca 2 měsíce) mám pocit, že mi něco chybí. Přijdu domů - prázdnej byt. Přítel přijde o cca 2 hodiny dýl z práce a pak se jdeme projít nebo lup k televizi. Nemáme společné zájmy. Ráno zase přítel odchází dřív do práce, já jsem tedy doma pořád sama. Na rozdíl u mojí rodiny, která je tak daleko, je to jiné. Tam mám malé sourozence, kupu práce, ale tady prostě nic takového. S přítelem chceme stavět dům, ale když nadhodím, že bysme se tedy měli vzít, tak to zasejc ne. Stavba ano, ale svatba ne. Vůbec to nechápu. Navíc, všechny naše plány do budoucna vždycky nějak vyšumí, zkrátka se nikdy nezrealizují.
Mám tedy pocit, že jsem se ocitla na mrtvém bodě. Každý den je úplně stejný. Necítím se špatně, ale ani dobře. Je to prostě neutrál. Nemám prostě pro co žít, z čeho se těšit. Chápu, že pro někoho je to možná malichernost, ale já cejtím neuvěřitelný prázdno.
 

Reaguji na VeronikaEma: I já Tobě nu a koukni ven, sluníčko, není hned líp?

 

Váš příspěvek

Prázdno v životě

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené