Smazat

Ve svem věku nechci važný vztah

Ahoj holky,
Už mnohokrát jsem měla šanci Mít s někým vztah. Ze začátku to bylo fajn, ale po čase mi kluk vždycky začal lézt na nervy a zkrátka jsem s nim čas trávit nechtěla. Z chvíli mi bude 20 a ja jsem stále s nikym nespala ani nechodila. Na ruznych akcích si vždycky někoho najdu, vždycky to ukončím libanim. Taky bych nechtěla s někým spat někde venku, přišlo by mi to pod úroveň. Ted mám nový objev a u něj to vypadá vážně, ale ja zas citim že to nepůjde mám strach že budu tak vybírat, az preberu. Ale na druhou stranu si říkam, že jednou přijde někdo z koho se zblaznim. Co si o moji situaci myslíte? Asi se s tim klukem aspoň vyspim at mam z krku aspoň tohle a nepřipadám si tak blbě.
 
arrow
profile_image
Opiceop
od 11. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Johanita: no už jsem jednou odmítla, ale rikala jsem si, že se do ničeho tlačit nenechám.
Reaguji na MKay: no jako on není ošklivý, ale že bych se z něj hned zbláznila, to ne.
Reaguji na True: noo to jsi mě potěšila aspoň nejsem sama, kdo tak pozdě snad se mi poštěstí

Jinak děkuju holky

arrow
profile_image
EleanorWoods
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Opiceop: Tak to máš jako já. Já hodně kafíčkuji s muži a nic z toho není. Pak mám z toho dobré známé a kamarády a člověk se zase dostane na jiná místa, kde může někoho potkat. Na tom rande můžeš poznat jaký ten člověk je a je jenom na tobě, co s tím. Někdo nám sedne a někdo ne. Na druhou stranu pak si musí dát člověk pozor, kdy už to jde do extrému. Dříve nebo později musí přijít někdo, kdo tě zaujme. U mě hrála dříve hlavní roli nedůvěra a to je špatné, protože vždy musíš tomu druhému dát nějakou důvěru. Jinak nemůžeš jít do vztahu. A s jakou věkovou skupinou randíš? Já třeba moc nerandila s vrstevníky. Spíše jsem je brala jako kamarády na diskotéku hihi haha.

Cituji Opiceop: no to se taky bojim, akorát mi ted pořád ten kluk říka ať u neho spim a tak. Už nevím na co se výmluvit

A s ním se scházíš nějak pravidelně?

Cituji Johanita: Nemusíš se vymlouvat, decentně přespání odmítni

Tak. Ty určuješ kam to zajde.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máš nový objev a vypadá to s ním "vážně" ? To si samo osobě nějak protiřečí
Nebo spíš nechápu, co ti vlastně vadí : pokud perspektiva nějakého "závazného vztahu" a tlačení na pilu ( třeba do společného bydlení, apod. ) , tak to naprosto a plně chápu, ale takové věci se vyskytují až když dvojice nějakou dobu spolu chodí.
Nebo ti vadí jen představa, že by ses měla s ním víckrát setkat, jít na rande, vyspat, .... ? V tom případě se ti třeba dotyčný jen líbí, ale tě nepřitahuje a nemá smysl to v sobě lámat přes koleno.

 

Váš příspěvek

Ve svem věku nechci važný vztah

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené