Smazat

Zrušení rezervace u Ryanair

Nemáte některá zkušenost s tím, když chci zrušit svůj let u této společnosti? Nebudou si účtovat nějaké poplatky za zrušení toho letu nebo něco podobného?

Chtěla bych se jenom zeptat, zda nemáte některá zkušenosti s tím, jak to probíhá, když už jsem si koupila letenku u společnosti Ryanair (check-in jsem ještě neprovedla), ale teď chci let zrušit. Je mi jasné, že peníze mi nevrátí, s tím počítám, ale jde mi o to, abych neplatila ještě něco navíc, za to že kvůli mě vlastně přišli o někoho, kdo mohl letěn místo mě. Jednou jsem o tom totiž něco zaslechla a ráda bych se toho vyvarovala.
Mockrát děkuji za všechny rady.
 
arrow
profile_image
NEWTIME
od 11. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

co zvednout telefon a do té společnosti zavolat a rovnou se zeptat někoho kompetentního?

arrow
profile_image
Vebinka
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ze stránek ryanair: All Ryanair flights are changeable but they cannot be cancelled

arrow
profile_image
Christal
od 13. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkoumala jsem to v létě, kdy jsem potřebovala přebookovat letenku. Mají to v podmínkách, stačí si to najít na oficiálních stránkách. Zrušit letenku nejde, samozřejmě nemusíš do letadla nastoupit, ale nikdo ti nic nevrátí. Přebookovat jde, ale je to celkem pálka a vím, že se mi to vůbec neoplatilo. Takže jsem to prostě nechala být

 

Váš příspěvek

Zrušení rezervace u Ryanair

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené