Smazat

Strach z nabírání váhy.

Ahoj, dlouho jsem přemýšlela jestli sem napsat, ale po několika týdnech jsem se rozhodla, že to zkusím. Jsem poměrně drobná, měřím 163cm, a ještě v prosinci jsem vážila pouhých 44kg byla jsem opravdu hodně hubená ( nikdy jsem neměla žádnou nemoc, jen jsem se nepravidelně stravovala a měla příliš pohybu ),a proto jsem se rozhodla s tím musím něco dělat. Přátelé i rodina mě v nabírání váhy podporovali a já byla šťastná, když jsem dosáhla 46kg. Avšak s přibývajícími kily jsem si začala všímat i toho, že více řeším své tělo. Teď vážím skoro 48kg, což je podle doktorky ideální váha, které bych se měla držet, ale já mám strach, protože si pamatuji, jak rychle se mi podařilo tehdy (neúmyslně) zhubnou, že teď budu pořád přibírat. Trochu mě to děsí. Ale horší je, že jsem se už několikrát přistihla, jak přemýšlím jestli určité jídlo sníst, abych nebyla moc tlustá. Prostě mám strach z toho, že přiberu a že už se sama sobě ani okolí nebudu líbit. Co bych měla udělat ? Chtěla jsem se svěřit kamarádce, ale mám trochu strach z její reakce.
 
arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jak si přibrala? Zdravě? Nebo se láduješ tučným, sladkým, smaženým...? Jde o to najet na zdravý životní styl, jídla se nebát, brát ho jako životu nutný pohon, po kterém tělo sílí a je zdravé Pokud i nadále dodržuješ pohyb a nabíráš zdravě, pak je vše v pořádku, váha se ustálí.

arrow
profile_image
misa4yo
od 10. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě příjde hodně zbytečné dělat si předčasně starosti kvůli váze... Kdyby si musela neustále přemýšlet, co by kdyby, tak bys ani nemohla vyjít z baráku

Zajímalo by mě, kolik vážil/váží tvůj přítel, např. jestli se kvůli němu necítíš málocenná?

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Verunka_: Teď vážím skoro 48kg, což je podle doktorky ideální váha, které bych se měla držet

ach bože, taky měřím 163, 48 kg rozhodně nemám. A tobě to doporučila doktorka jako ideální váhu...jsem v depresi....

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji montaana219: A tobě to doporučila doktorka jako ideální váhu...jsem v depresi....

Slečna je pravděpodobně troll. Tohle by žádná soudná doktorka nedoporučila jako ideální váhu.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Candy86: Tohle by žádná soudná doktorka nedoporučila jako ideální váhu.

Ale to víš, že ne ... ! Soudná doktorka by jí bez ohledu na její tělesnou stavbu doporučila, ať se honem začne cpát bílým pečivem a v Mc Donaldu, ať se co nejdřív vyžere ze 44 alespoň na 66 kg, ať je trendy !

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud se jedná o baletku, tak by to závodní doktorka mohla vidět jako ideální váhu.

arrow
profile_image
Cherry_
od 22. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prostě mám strach z toho, že přiberu a že už se sama sobě ani okolí nebudu líbit. Co bych měla udělat ?
Záleží jak se stravuješ...
záleží jestli cvicíš....
a nezáleží na kg... ale na celkovým vzhledu postavy a centimetrech... není 48 kg jako 48 kg

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A proč ti připadá divný, že tě uzajímá tvoje váha a vzhled? To je snad normální. Horší by bylo, kdyby ti to bylo jedno. A to, že tě někdo podporuje v nabírání váhy - ono se stačí rozhlídnout kolem a uvidíš, že být dneska zdravě štíhlá je skoro rarita, takže lidi mají zkreslenou přestavu o tom, co je v pořádku.
Důležitý je hlavně to, jak se cítíš. A to je právě taky to, co bys "měla dělat" - chovat a zařídit se tak, abys ze sebe měla po všech směrech dobrý pocit. Ono ani tak nezáleží na tom, jestli vážíš o pár kilo víc nebo míň, ale jak se v takovým těle cítíš. Neohlížej se na názory druhých (beztak taky zřejmě často nespokojených), ale jenom na svoje.

 

Váš příspěvek

Strach z nabírání váhy.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené