Smazat

Hledám kamarádku - Brno a okolí

Už delší dobu pozoruji, že se tu často objevuje téma - Hledám kamarádku. Myslím si, že v dnešní době elektronických komunikací to není nic neobvyklého. Jakmile přestanete chodit do školy, sníží se i frekvence návštěvnosti v barech, diskoték, a tím se samozřejmě snižuje i pravděpodobnost seznámení. Myslím si, že v kamarádství to mají ženy mnohem více složitější než muži. Pokud si neudržíte kamarádku ze školních let, už proto, že jste třeba odešli na jinou školu, nebo se odstěhovali do jiného města ( můj případ), těžko se hledá kamarádka nová. Nejsem typ člověka, který by někoho oslovil na ulici, většinu času trávím v práci, takže šance najít kamarádku někde jinde ( cvičení, samoobsluha, kadeřnice) je mizivá. Navíc si myslím, že ani jedno z těchto prostředí neumožní poznat toho druhého do hloubky a nemůže se tak vytvořit vzájemná důvěra. Proto jsem se rozhodla, že bych touhle cestou mohla získat šanci najít kamarádku, s kterou bych si rozuměla:) Pravdou je, že už jsem jednou zkoušela najít kamarádku přes internet, ale bohužel to nedopadlo. A tak zkouším své štěstí zase ;)

Ahoj všem

Jmenuji se Martina, je mi 27 let, žiji a pracuji v Brně. Mám ráda přírodu, cestování, kino, posezení u kávy. Dříve jsem se hodně věnovala sportu, ale bohužel mi to práce moc nedovolí. Pracuji jako zdravotní sestřička. Proto, když mám chvíli volna zajdu třeba jen na procházku do přírody Mám přítele, ale co si budeme povídat, takové ty „ženské věci” je lepší řešit s ženou

Nevím, co bych o sobě ještě napsala. Pro začátek to myslím si, že stačí, nemůžu tu psát o sobě romány

Budu doufat, že tu nějakou spřízněnou dušičku najdu

Přeji hezký den

Martina
 
arrow
profile_image
Nikim26
od 27. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Achjo, kdybych to psala já, napíšu to do písmene stejně, protože jsem ve stejné situaci. Mrzí mě, že jsi až z Brna, já jsem z Pardubic, škoda. Zkus to na ********, tam se ti spíš někdo ozve, je tam spoustu témat o hledání kamarádek a Brno tam zahlídnu často.

arrow
profile_image
Nikim26
od 27. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aha, tak www adresa konkurence se tu nebere , tak to ti nejspíš neporadím.

arrow
profile_image
Bedla
od 8. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem získala svou nejlepší kamarádku právě přes oslovení na ulici Pochválila mi na zastávce náušnice, a jak jsme čekaly na bus, tak jsme si popovídaly. Zjistily jsme, že jsme ze stejného oboru, akorát ona ještě studovala, tak jsem jí nabídla nějaké tipy, domluvily jsme se na kafe... a bylo to. Spousta kamarádů se ti nabalí, když získáš aspoň jednoho, pak s ním někam jdeš, tam s někým pokecáš... V práci nějaké kamarádky nemáš? Ostatní sestry musí mít podobný problém.
Nebo další metoda je chodit si pravidelně sednout třeba někam do parku, kam chodí maminky s dětmi nebo lidi (podobného věku jako ty, ne důchodci) jen tak posedět. Vezmeš si knížku, čaj do termosky, koukáš kolem sebe, a když se ti chce, navážeš kontakt ("dobrý den, je tu volno, můžu si přisednout?" - "konečně je hezky, po té hrozné zimě, viďte?"). Když ten druhý reaguje jen ano-ne a nenavazuje oční kontakt, tak ho necháš, když se sám rozpovídá, tak pokecáte a možná najdete něco společného. Dá to trochu práce, ale jde to.

arrow
profile_image
matty88
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Bedla:

Děkuji za odpověď. Doposud jsem v práci nikoho neměla, pouze starší kolegyně. Ale teď máme novou posilu, je tedy mladší než já, ale hodně si rozumíme

 

Váš příspěvek

Hledám kamarádku - Brno a okolí

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené