arrow
profile_image
peta177
od 24. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Bresaryk:

Pozor na to, jestli máš ráda tvrdší matrace, tak líná pěna není to pravé. Hlavně v létě, když budou vedra tak se do ní pěkně propadáš. Mrkni na https://www.covybrat.cz/nejlepsi-matrace/ , mají jednotlivý typy matrací rozebraný docela hezky. A nekupuj ji po netu, ale radši nekdě v obchodě, kde si ji můžeš zkusit.

arrow
profile_image
Zardy
od 29. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nedávno jsme pořizovali skládací matrace a skládací postele z jedné stránky, kde mají online pomocníka při výběru matrace. Zadáš tam svoje hodnoty, jako výšku váhu a tak a vylezou ti vhodné matrace. Já to zkoušela několikrát a matrace mi byly sympatické, ikdyž jsem žádnou nakoupila. Jen chci říct, že ti to asi pořadí líp než vlastní úvahy... Jmenuje se to optimalizátor matrací tady je to dole na stránce, takový ty paňáci.
Za vyzkoušení nic nedáš, jak se říká.

arrow
profile_image
Isonic
od 8. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud hledáš něco kvalitního za dobrou cenu tak bych ti doporučila tyhle: 23 cm vysoká, úplný luxus:http://www.i-matrace.cz/599-matrace-z-bio-pe ny-caprisa/k=filtr/. A tahle levnější, ale ta se mi tak nelíbí:http://www.i-matrace.cz/793-sendvicova-matr ace-lima/k=filtr/. Mám tu caprisu a je to super poleháníčko, taky mám ráda tvrdší a tahle je navíc vysoká, takže se na ní spí fakt parádně

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené