arrow
profile_image
lucik_k
od 17. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím vespolek Nemáte někdo zkušenosti s nákupem svatebních šatů na http://cs.dressfirst.com/? Vybrala bych si tam, ale mám dilema, zda padnou.. a také nevím, jak je to s platbou, dodáním apod.

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím že šaty by se měly vždy zkoušet. Hlavně pokud jde o významnou událost. Nemám zkušenost konkrétně s tímto obchodem, ale všeobecně vzato je důležité zkoušet všechny šaty které nejsou elastické. Alespoň dle mého.

arrow
profile_image
xflea
od 7. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahojda, já jsem si vybrala šaty na míru za 220 dolarů, sice je doprava zdarma, ale problém je v tom, že při dovozu ze 3. zemí u nás zásilky prochází celní kontrolou. V případě, že vám něco zasílá nějaké společnost, potom celní správa zkoumá obsah zásilky. Ten je již k rozpoznání, oč se jedná, z čísla zásilky, každá skupina má své číslo. V případě, že mají podezření, že obsahem zásilky je zboží dražší než 22 eur, potom kontaktují příjemce a požadují doložení výpisu z účtu a objednávku. Když zboží stojí v rozmezí od 22 - 150 eur, potom nejprve požadují zaplacení 21% DPH z kupní ceny. Pokud je dražíší ještě než 150 eur, připočítávají navíc k DPH ještě clo, které se pohybuje cca od 2-14% z ceny. Takže počítejte, že zásilka vám o dost korunek vzroste.... čili teď se rozhoduji, jestli do toho jít, když mě šaty vyjdou min. na 5,5 tisíce......

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené