arrow
profile_image
WercaK
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, dnes jsem byla po třech mesících na sundání keratinu u dlouhovlásky, kde jsem si vlasy v unoru nechala také dělat. Po sundaní jsem se doslova vyděsila, jak málo vlasů, doslova chlupů ted na hlavě mám a nemyslím, že je to jen tím nezvykem oproti prodlužku. Přísahám, že tak vypelichaná jsem nikdy nebyla, zvlášt to jde poznat když vlasy hodim do culíku, jsem docela zoufalá, přesvědčuju se, že je to jen můj pocit, že se mi to jen zdá, ale řekla bych, že ne. Máte po tak krátké době stejné zkušenosti? Je vůbec možné přijít o polovinu vlasů po 3 měsících? P.S. s padaním vlasů jsem nikdy problém neměla, takže tomu to nepřičítám. Děkuju

Něco ti vypadne ale musela bys mít hodně slabé vlasy, aby to nevydržely. Zatím máš jen takový pocit, to přejde.
Jen doufám, že to není zase negativní reklama od konkurence. Já osobně u nich byla jednou, protože bydlím v Brně, a dojíždět se mi nechtělo ale byla jsem se spoji spokojená, věřím, že práci umí.

arrow
profile_image
Aleneczka
od 8. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na WercaK: Ahoj, jsem na tom podobně. Sundala jsem po roce a hrůza jak píšeš.. Dáván dohromady vitamíny a potřebnou péčí. No chce to čas, každopádně zkušenost do budoucna. Prodlužko už nikdy!

arrow
profile_image
WercaK
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já uz taky nikdy. Vlasy jsem se rozhodla prodat, zarazilo me, kdyz mi v salonu řekli, ze mi za ne mohou dat jen 500, byla jsem v soku. V dlouhovlasce mi je prodali jako panenské blond, ty jsou hodne vzacne a oni na ne tak divne koukali. Musim rict, že me dlouhovlaska dost odradila

arrow
profile_image
hanulaaa
od 10. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím já jsem se nechala prodloužit v Ostravě u VIPhair a zkusila jsem u nich dvě metody. Napřed minidot, což je věřím že dobrá technika, ale mám až moc jemné vlásky a slabé kořínky takže mi slečna doporučila spíš nanokeratin. S touto metodou jsem byla velice spokojená. A k vypadávání vlasů. Po prvním prodloužení vlasů jsem se rozplakala že těch mojich moc nezbylo, dala jsem si je dokupy a vyzkoušela ten nanokeratin. A když už i ten jsem sundala, pocit že mám na hlavě zase pět chlupů se vrátil. JEnže, je to vážně jen pocit. Asi mi vypadlo trochu více vlasů, ale je dobré si hned koupit biosil, placentu na vlasy ( ta je uplne super) a khadi hennu. to vse hezky postupne aplikovat a vlasky se hezky zregenerují. Teď jsem ve fázi regenerace a tak za měsíc plánuji další nanokeratin. je to jen o odpočinutí vlásku a dopřát jim trochu komfortu. Jinak, holky poskytují i online rady na https://www.viphair.cz/Novinka/Luxusni-prodluzovan i-vlasu-OSTRAVA-akcni-cena.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené