arrow
Neprodává v Bazaru

luciepavlackova: děkuji moc, běž k Vřeskému určitě nebudeš litovat, já bych jinam ani nešla :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Jessie: nemáš vůbec zač, ráda poradím, vím jaké to je .. pocity před opkou atd. holky mi taky radily a moc mi to pomohlo :) třeba tě na mamograf nepošle , předoperační je hned :) jen nesmí být pak starsí déle než 14 dni před operací :) to ti dr řekne :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Jessie: ohledně ml.. to záleží jaké máš míry a postavu, dr.řekni že bys chtěla menší trojky, on se dívá i celkově na postavu a řekne ti, bude se snažit ti vyhovět :) jsou právě i holky které se ml zalekly a chtěly míň no a pak litovaly a šly potom na větší. (Četla jsem je někde tady na diskuzích a nebyly od Vřeského) :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Jessie777: Děkuju :-) Více písnu zítra, teď frčím za dítkama ;-)

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pepapig musím ti je znovu pochválit kdyby jsi tam neměla ty datumi tak si myslím že je máš už usazené. Jsou moc pěkné jen mě mate poslední datum nevím jestli je to stín nebo se ti vyklubala modřinka zrovna tak komicky mezi kozy jak se říká. Začnou se ti usazovat jemně po klesnou a budou mít krásný přirozený vzhled nikdo ani nepozná že nejsou tvé. Máš je jako Epinka ale myslím že ta má 530ml mentor. Ale taky moc pěkné.

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Andy mrkla jsem do galerie a teprve teď jsem si po všimla že máš stejnou značku ale i ml. Opravdu pěkná práce jde už vidět jak ti ustupují otoky a prska si sedaji. Taky jsem si vybrala černou lipoelastik ale měla jsem jiný střih ty máš na ramínkách kolečka jako u Podprdy a já mám na ni ty připínací ouška jak máš ve předu. Nejhorší máš za sebou. Tak se sněmi kochej já to dělám ještě dnes půl roku po opce konečně spím zase na břiše a nic mi nevadí jsou prostě jak o moje. Jen se prosím nelekej až koupíš první podprdu, když v ní vydržiš aspoň dopoledne tak je to úspěch bude to trvat než ji sneseš a choď rovně ne že se budeš hebit určitě jsi měla tu tendenci se kulatit to nedělej bolely by tě záda. Budu se těšit na foto s podprdou hádám že to bude 70G

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Svacule málem jsem tě přehlédla máš je pěkné jen nevím kolik ml máš v galerce uvidíš od do ale kolik máš jsem se nedočetla. S tou podprdou jsem psala teď Andy je to nezvyk v lipoelastik jsou ty prsa jak píšeš fixovana v bezpečí a najednou mají poloviční oporu a tendenci pořád si sedat. Když vydržiš aspoň půl dne ze začátku je to úspěch chce to čas.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky holky:)

Soničko oni mi takovou podprdu dali :) neměla jsem na výběr :) Jojo, prsa mi fakt sedají a hezky měknou, včera byly pořád horké, dnes mám zase pocity chladu, připadají mi studené a normální a zase studené, je to fakt zajímavé to hojení :) myslíš že budu mít G? Ty brďo já myslela že max 70E, no to jsem zvědavá. Tak si říkám když Markét psala že se v normální podprdě necítí jestli si tam nemám zajít až ten další týden :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: Fakt? Tak to jsem ráda, že to vím.. Asi to tedy ze začátku budu zkoušet jen o víkendu doma, ať se kdyžtak nemusim převlikat v praci Je to fakt zvláštní pocit, v lipoelastic jako v bavlnce a do té normální se jakoby nerozlijí. No není divu, kdyz ještě nejsou úplně měkké Ale už mi jdou docela k sobě, tak aspoň jsem v klidu, že to všechno chce fakt čas A mám 420cc Nagor Na těch fotkám mi ale přijdou o něco menší než se vidím v zrcadle

arrow
Neprodává v Bazaru

Tsoni moc děkuji! Já se přiznám, měla jsem v mobilu fotky Epinky a Lenky, Léňa je má sice ještě o kousek jiné, ale šlo mi právě o ten přirozenější vzhled. Nevím, jestli to je přímo i"stavbou" těch Mentorů, každopádně obě holky je mají. No můj muž by je snesl už takové, jaké jsou teď, ale má představa je taková, jak píšeš, usadit a změknout ;-) Epince i Lence jdou hezky k sobě, vyčaruješ dekolt, když potřebuješ, tak jsem to chtěla. Takže to zase jen svědčí o tom, jaký je Vřeský machr, popsala jsem představu a mám je ;-)) Jo a modřinku mám hezkou, každopádně modřiny Tvé a Hrandy, tak takové jsem ještě neviděla! (Škoda, že EPINKA vymazala své starší fotky, jen pro představu holek, co se nestihly podívat)

Jessie777 : ja mam také 70cm pod prsy, bývalý základ nula a mam 325cc ,kulat, mentor . udělalo mi to vel menší 3. ..

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky jinak já přidala fotku z dneška a zdá se mi že mi teda hezky klesly :) těším se až úplně změknou :)

undefinedopravdu krásné. .takové prostě musím Míti😉😊😀

Ještě se zeptám. .je jedno jestli silencia nebo SSL?

arrow
Neprodává v Bazaru

Lucinko asi je to jedno :) ale na llc nebudeš podle mě tak dlouho čekat :)Vřeský je tam i tam :)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené