arrow
profile_image
karolina19
od 15. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte. Som študentka na vysokej škole, študujem ekonómiu a školu mám štyri dni v týždni. Bývam dosť ďaleko od mesta kde študujem, tak každý druhý týždeň ostávam na internáte. Rada by som si zarobila peniaze. Brigádovala som už v rôzných továrňach a výrobných podnikoch, ale to ma vôbec nebaví a ani sa mi to nepáčilo. Preto sa chcem spýtať ako brigádujete vy? Ja by som chcela nejakú brigádu, ktorá by súvisela s tým čo študujem a dala by mi aj nejaké skúsenosti. Ako si mám hľadať brigádu?

Ahoj, pracuji v kině, 50hodin / měsíc... ideální, sehnal mi jí kamarád co tam už dělal

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já první brigádu při VŠ měla v jazykovce jako recepční (přes inzerát na jobs.cz), pak jsem měla brigádu přes školu v oboru a teď jsem našla práci v oboru, který studuji (přes známého)

Brigádu hledej na netu, je tolik webů, že když je budeš sledovat denně, tak určitě na něco narazíš! Doporučuji odpovídat i na inzeráty, kde stopro nesplňuješ všechny požadavky, mě se to vyplatilo ... např. když budou požadovat přesně dny a hodiny, kdy tam musíš být... ve finále jde o to se domluvit individuálně s ostatními.

arrow
profile_image
Bacilek
od 14. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Lepší je brigádky střídat. Mě nejvíc bavilo opisování adres pro marketingovou firmu ze soutěžních kuponků. Den dva vydržíš všude, poznáš město, lidi, různé profese a pak budeš vděčná za to, že máš VŠ.
Možná jsi mohla napsat, ve kterým městě bydlíš Třeba v Praze je brigád strašně moc, v Brně to bývalo trochu horší (hlavně platově)

Cituji Bacilek: Třeba v Praze je brigád strašně moc,

no mě to nepřijde, já tu svojí sháněla 4 měsíce a jak jsem byla ráda jen za ní...

arrow
profile_image
karolina19
od 15. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojte. Ďakujem za všetky reakcie.
Reaguji na Nympha:
celkom zaujímavé, skúsim sa popýtať v kinách...a koľko ti platia?
Reaguji na misa_sisa:
ja hľadám brigády aj cez internet, ale žiadna nespĺňa moje kritériá, som aj registrovaná vo viacerých agentúrach, ale tam ponúkajú len práce v továrňach a tak brigádovať nechcem.
Reaguji na Bacilek:
ja by som chcela práve trvalú brigádu, aby som ju nemusela stále zháňať. Nie som z Česka, ale zo Slovenska a tu sa brigáda zháňa ešte ťažšie.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené