Zdravím holky. 1x som si kúpila torteliny, ktoré sú plnené syrom. Problém je v tom že neviem aké omáčky sa k tomuto jedlu podávajú. Myslím si však že keďže je tortelína plnená syrom, tak syrová omáčka už bude veľa. nemáte nejaké typy? díky

my si k tomu dáváme třebas rajčatovou omáčku,nebo osmahnem cibulku a k tomu dame chery rajčátka...ale to jsou jen naše recepty domácí...anebo tak samotné s trochou masla aby to nebylo suche a na to nastrouhany parmazán...

61

Tak já to jím buď s kečupem a nastrouhaným sýrem a nebo klidně i sýrovou omáčkou. Nejradši mám omáčku Apetito, je v takovém sáčku, dá se jen na minutku do mikrovlnky a můžeš to nalít na těstoviny a jíst. Mňamka

Cituji Nicolen: omáčku Apetito

poznám.
no skúsim to vyskúšať, ale asi vytvorím nejakú rajčatovú omáčku. neviem idem to jesť1x

Já bych je udělala se špenátem myslím teda listový, k tomu trošku smetany, ať to má "šťávu". Jinak mamča sýrové zapéká s brokolicí, bešamelem a kousky šunky.

61

Cituji malutka: Já bych je udělala se špenátem

se špenátem jsem je vlastně taky už dělala a taky byly moc dobré

My je děláme s bešamelem,ale recept nevím

Já bych dala nějakou s bazalkou

doporučuji rajčatovou omáčku (oloupaná rajčata, česnek, čerstvá bazalka) nebo bazalkové pesto nebo pesto z vlašských ořechů nebo torteliny jenom trošku osmahnout na másle s piniovými oříšky. Sýrovou omáčku bych nedoporučovala bylo by toho sýru až až , a kečup do těstovin vůbec nepatří! každopádně přeji dobrou chuť

Cituji Nicolen: já to jím buď s kečupem a nastrouhaným sýrem

jsem čekala jakej talent to napíše.... a pak proč je v čr tolik rakoviny, no nic. Dobrou chuť.

Špenátovou (listový špenát - klidně zmražený, česnek, vývar, smetana, může být i tavený sýr na zjemnění )

Reaguji na Gigigirlone: určite rakovinu nemá na príčine kečup a syr

ďakujem holky za rady cez týždeň sa chystám robiť potom napíšem ako sa to podarilo

My děláme tyhle tortellini s osmahnutou šunkou a smetanou - povařit a hotovo - celé to zabere pár minut a je to mňamka

no takže dneska na večeru boli tortelíny so smotanovou omáčkou, ktorú sme vylepšili cesnakom a vegetou. výbornééééé ďakujem za rady!

Torteliny jím se studenou "omáčkou". Jogurt (cottage) s bylinkami a pepřem. Asi nezvyklé, ale mě to tak chutná.

 

Váš příspěvek k tématu

Aká omáčka na tortelíny plnené syrom?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené

Omlazení.cz na Facebooku