arrow
profile_image
Amélie2
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sháním kvalitní pěknou aktovku (takovou tu modernější, připomínající batoh) pro dceru do první třídy. Líbí se mi od zn. Hama, ale neviděla jsem jí "naživo" (jen na internetu), a nejsem si jistá, zda má kapsu na lahev s pitím a zda je přední kapsa dost velká na klasickou svačinovou krabičku.
Aktovky (opět podobné více batohům) Emipo mi sice přijdou praktické, lehké, místo na pití i svačinu zde je, ale zase mi přijde, že ten vzhled není úplně moderní a pěkný.
Kdo máte zkušenosti, poraďte prosím. Co se týče batohů (topgal), tak mi nepřijdou pro prvňáky až tak vhodné - na zádech vypadají robustně, jsou nepřehledné (musí se otvírat více zipů .. . .). Ale možná se mýlím.

Amélie2
Tak my máme tuhle a i když ještě do září daleko, tak zatím spokojenost, malá si jí vybrala sama, takže co se vzhledu týká, bylo to na ní. Taška je fakt lehká a vnitřek je řešený moc šikovně, zdá se mi lepší než první aktovka kterou jsme kupovali před třemi lety. Topgal je podle mého taky spíš pro starší.

arrow
profile_image
Amélie2
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

1EPE
Na fotce vypadá ta první aktovka docela pěkně - je ta přední kapsa dost velká na svačinovou krabičku? A plánujete ji také do druhé třídy - přeci jen asi budou nosit více učebnic než v první třídě?
Jinak díky za tip - aktovky emipo jsem také okoukávala, ale tento vzor mi nějak unikl.

Amélie2
Určitě se tam krabička se sváčou vejde a do druhé třídy jí mít bude, je na ní záruka tři roky, tak by byla škoda jí dávat za rok pryč. A i starší dcera utahala aktovku i do druhé třídy, ovšem ke konci už otravovala, že je to trapný nosit růžovou aktovku, a chtěla (a dostala) "dospěláckej" černej batoh. Jinak o učebnice moc strach nemám, nevím jak to je v jiných školách, ale naše děti si nechávají většinu učebnic ve škole a domů si berou jen ty ve kterých mají úkoly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené