arrow
profile_image
princesss.r
od 26. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, prosím Vás moc o radu.
Začala jsem před necelými dvěma týdny užívat antikoncepci Regisha. Měla mi zmírnit menstruaci, křeče a zároveň mi i lehce pomoct s pletí (nemám velké problémy s akné, spíše se mi opravdu hodně mastí a bojuji už strašně dlouho s černými tečkami). Menstruace se mi sice velmi zmírnila, ale místo 6ti dnů teď trvá 12 a pleť mám ve strašném stavu, pupínky se mi dělají na tváři, na čele i na bradě. Je to jen prvotní reakce, která za čas odezní a srovná se to? Nebo mám jít za lékařem a prášky vysadit?
Děkuji.

arrow
profile_image
Bacilek
od 14. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Buď si zvykneš nebo ne. Hormony jsou ale špatné ať už ti sednou nebo ne

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Počkala bych do dalšího krvácení, pokud i to bude probíhat jinak, tak bych asi chtěla předepsat něco jinýho. Jinak Regishu jsem brala asi 3 roky, a hormonů moc neobsahuje, tak si nejsem jistá, jestli ti s tou pletí nějak vypomůže. Mně menstruaci nějak nezeslabila a pořád jsem dva dny měla takový křeče, že jsem nemohla normálně fungovat,a po tom, co mi předposlední MS s ní trvala 9 dní za slabší intenzity a poslední MS 16 dní, kdy jsem 9 dní měla hodně silný krvácení, jsem si řekla, že jí musím vysadit. Uf, to jsem se trochu rozkecala OT.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Bacilek: Buď si zvykneš nebo ne. Hormony jsou ale špatné ať už ti sednou nebo ne

Souhlas... Po čase to nic moc dobrého stejně nepřinese.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené