arrow
profile_image
Gedžitka23
od 24. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, ráda bych se zeptala ne případné riziko těhotenství. Minulý týden, v pondělí, jsem měla nechráněný pohlavní styk. Antikoncepci jsem měla již měsíc vysazenou. Další den jsem si vzala naráz 5 tabletek antikoncepce Adele, kterou jsem dříve užívala. Dále pak nic. Včera - v neděli, mi začalo slabé špinění, ovšem menstruace žádná. Říkám si, zda-li to není jen z důvodu ,,nárazového,, užití antikoncepce, jelikož vždy, když jsem ji brala a vysadila, se po pár dnech dostavila menstruace nebo špinění. Ráda bych se zeptala, jak vysoce pravděpodobné je v tomto případě otěhotnění nebo po jak dlouhé době je vhodné dělat těhotenský test?

arrow
profile_image
Gabriellla
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gedžitka23: Proč sis brala naráz 5 pilulek? Sis teď tímhle tím experimentováním pěkně rozhodila cyklus a byl to veliký šok pro tělo, proto to špinění.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

15

Více tablet atk se běžně používá jako "tableta po". Dokonce to takhle praktikují i někteří gynekologové (vlastní zkušenost - asi 12 let stará). Těhotná bys být neměla, máš skutečně jen rozhozený cyklus. Pokud máš pochybnosti, kup si v lékárně těhotenský test.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji LucieVip: Více tablet atk se běžně používá jako "tableta po". Dokonce to takhle praktikují i někteří gynekologové

Tak to se přiznám, že o tomto slyším poprvé...

Kamarádka studuje porodní asistenci a taky jim tam lékař říkal, že jako nouzová možnost se to dá využít, ale myslím, že říkala více tabletek, ale to už si nepamatuji.
Máš jen rozhozený cyklus, byla bych klidná. Nicméně TT si udělat nejdříve 14 dní po nechráněném styku.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LucieVip: Více tablet atk se běžně používá jako "tableta po". Dokonce to takhle praktikují i někteří gynekologové (vlastní zkušenost - asi 12 let stará).

jo, jenže to platí jen na tabletky, které obsahují jeden konkrétní hormon, stejný, jako je u postinoru nebo podobných přípravků, rozhodně to nefunguje u každé HA!

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji LucieVip: Více tablet atk se běžně používá jako "tableta po". Dokonce to takhle praktikují i někteří gynekologové (vlastní zkušenost - asi 12 let stará).

To je pravda (taktéž jsem o tom již slyšela), ale asi bych to nepraktikovala bez porady s lékařem - určitě záleží i na typu HA a podobně.....

arrow
profile_image
Cherry_
od 22. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LucieVip: Více tablet atk se běžně používá jako "tableta po". Dokonce to takhle praktikují i někteří gynekologové (vlastní zkušenost - asi 12 let stará)

To ano, ale nejde to s každým druhem.....

arrow
profile_image
Cherry_
od 22. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Yuzpeho metoda
Metoda spočívá v perorální aplikaci 100 mikrogramů ethinylestradiolu a 500 mikrogramů
levonorgestrelu
, 2× po 12 hodinách. Opět platí pravidlo čím dříve, tím lépe, nejpozději však do
72 hodin po rizikovém styku.

Složení: Adele (EE 30 µg + desogestrel 150 µg)

arrow
profile_image
lewi354
od 11. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chvíli asi potrvá než se cyklus upraví do normálu.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Gabriellla: Proč sis brala naráz 5 pilulek?

protože se to běžně doporučuje, nahrazuje to Postinor. Ale jen u běžných tablet, např. Cilest, u těch nízkohormonálních nevím

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji farahh: le jen u běžných tablet, např. Cilest, u těch nízkohormonálních nevím

ne, cilest na to nefunguje, nemá správné hormony, co vím, tak se na to dal použít jen minisiston

arrow
profile_image
Gedžitka23
od 24. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Něco jako ,,menstruace,, se již dostavila, ale zase hezky rychle odešla. Myslíte, že to byla jen ,,falešná menstruace,, vyvolaná vysokou dávkou antikoncepce? ..musím tedy vydržet, než to budou dva týdny, abych si udělala TT, ale co tak čtu, zřejmě nemám nejlepší vyhlídky...

arrow
profile_image
Cherry_
od 22. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ono si to chce napřed něco o tom zjistit, ne žes to někdy slyšela tak to zkusíš s něčím jiným... já fakt nechápu proč nejdete radši pro postinor, když už je bez předpisu, tak o co jde?

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na farahh: zajímavé, že mě to moje gynekoložka doporučila

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené