arrow
profile_image
dramatickaa
od 9. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, jsem 4. den po augmentaci - 350 pod žlázu - náplasti mi slepili už v nemocnici...bylo mi řečeno, že podprsenku nemám vůbec sundávat a nesmím se koupat až do středeční kontroly...neumím si ale v těchto vedrech představit, že by mi měl stačit vlhčený ubrousek...taky se potím, tak aby se mi do ran něco nezaneslo....mohu podprdu na chvilku sundat, otřít se a podprdu vyprat?

arrow
Neprodává v Bazaru

To je asi klinika od kliniky.
Já se sprchovala hned první den po operaci, když jsme přijeli domů. Taky jsem hned prala podprsenku

Já jsem se sprchovala a prala podprsenku čtvrtý den. Ale měla jsem náplasti. Pokud ty už nemáš žádné, asi bych to neriskovala.

Ahoj, na augmentaci jsem byla na začátku července, kdy počasí bylo bohužel úplně stejně nezvladatelné. Sprchu jen od pasu dolů jsem musela vydržet 4 dny, aby se stihl vytvořit strup na řezu. Pak už jsem měla povolenou sprchu normálně, jen s opatrností přes prsa (asi do 15 dní od augmentace, kdy už jsme náplasti sundali a začla jsem s péčí o jizvy) - náplasti jsem si vždycky vyfénovala, abych mohla co nejdříve do podprsenky. Vydržet celý týden, v tomto počasí, to je opravdu za trest. Asi bych velmi opatrně sprchu zkusila - s tím, že prsa si možná raději něčím schovat - např. si kolem nich držet igelit, nebo něco jiného nepromokavého - a umýt si aspoň záda, podpaží a pak co nejrychleji do podprsenky.

arrow
profile_image
dramatickaa
od 9. 8. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

díky holky, já si klidně vystačím s ubrousky, ale bojím se aby se mi prsa v těch vedrech nezapařila a něco se mi tam nezaneslo...utírám jen lehce pod prsy a mezi prsy

Myslím, že z potu se ti tam infekce nezanese - je to de facto jen voda a sůl. Jediné, co je pro mě letos nové - z pocení mezi prsy, kdy je mám většinu dne stažené v té komprese, mám potníčky v dekoltu, což nevypadá úplně hezky, ale to jsou jen malé oběti za plné prsa

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené