arrow
profile_image
ElsaHussein
od 5. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj možnost věnovat se genealogii mě napadla vzhledem k mému nedostudovanému zaměření na archivnictví. V rámci studia jsem absolvovala dvousemestrální kurz, kdy zápočet opravňoval k vykonávání rodopisecké činnosti. Mám sice koncem týdne nastoupit k tatkovi do firmy (vezme mě ale zjevně mě tam nechtějí a je to taková z nouze ctnost, brácha pořád vyčítá že z oděvnictví nic neumím a podobně) ale možnost dělat genealogii mě napadla proto, že danému oboru rozumím a vždycky mě bavil (samozřejmě bych navštěvovala různé kurzy a semináře pro zdokonalení). Myslíte, že by se bylo možné takto uživit? Myslím že jde o živnost volnou že? Práci si představuji tak že po přijetí zakázky bych objela dané archivy, nafotila vše potřebné a pak zpracovávala doma.

arrow
profile_image
Michalea
od 27. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Uživit se můžeš lecčím. Závisí to jen na tom, jak budeš ve svém oboru dobrá.
Taky jsem jednu dobu dělala na rodokmenu s babičkou a byla to taková mravenčí práce, ale bavilo mě to, takže ti fandím .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ti fandím taky. Ale zezačátku bych to brala jako vedlejšák, než si získáš nějaké jméno. I když ani potom nemyslím, že by to bylo na uživení. Ale jako vedlejší zdroj příjmů to nezní špatně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené