Ahoj,přestala jsem brát Jeanine a po sedmidenní pauze jsem začala brát Belaru (kvůli pleti).Snědla jsem celé plato a včera jsem měla mít menses-nedostavila se.Při tom mě bolí břicho jako při memses,ale krvácení žádné. Toto se mi stalo už jednou-při přechodu z Cilest na Jeanine. Co to má znamenat?Jsem těhotná?Poradíte mi někdo co se mnou je?Díky.

arrow
profile_image
Kokinka
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi buď v klidu, antikoncepci jsem změnila už 3x a každá měla jinu dobu po vysazení na to, aby se menses dostavil. U jeanine to byly 2 dny, u Diane skoro 5 dní po vysazení prášků.

Kokinka
Díky za odpověď,tenkrát jsem to vůbec nedostala,normálně jsem nechala sedmidenní pauzu a pak začala brát další plato a pak už menses přišla.Štve mě to!!

arrow
profile_image
Kokinka
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tohle se mi taky stalo, docela mi vadí jak dlouho to trvá, prakticky těch 5 dni je skoro celá pauza a pak mám menses když beru aktiko.

No jo,jenže já to dostala až po snědení dalšího plata,další pauze už normálně.Asi to moc řeším...
Ale jsem celkem zoufalá!

arrow
profile_image
Elenoora
od 14. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se mi stalo to samé, přecházela jsem z prášků na náplast... Menstruace na sebe dala čekat a pak byla jen slaboučká... Jak říkáš, další už byla ok. Takže si taky myslím, že to bude v pohodě Jestli Ti to bude pořád ležet v hlavě, tak až půjdeš pro recept, zmiň se o tom radši doktorce

Elenoora
Děkuji za odpověď,jsem z toho celá špatná...Břicho mě bolí jako kdybych to měla,ale jen nekrvácím...

arrow
profile_image
Santana
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Misuticko, já měla to samé. Dlouhodobě jsem brala prášky snad 5-7 let a fakt nevím jak dlouho a najednou nepřišla. Tak jsem hnedka letěla k doktorovi a on řekl, že je to naprosto normální a že je tak slabá, že nekrvácí. Nedělej si starosti. Je to normální.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, já beru harmonete asi tak skoro rok to bude a mám čím dál tím slabší menstruaci ze začátku to bylo tak 5 nebo 6 dní a ted už jenom 2 třeba a ne moc silně.
Je to normální? není něco špatně? Beru pořád tu samou nepřecházela jsem z jedné na jinou.

arrow
profile_image
Bazeuhliku
od 21. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dnes, 12:12:57 - Připojeno během spojování:
Vynechání menstruace při HA

Zdravím, mám takový problém...beru svou první HA (yasminelle). První menzes trvalo 14 dní, druhý týden, a teď po dobrání druhýho platíčka už čtvrtý den nic...jednou jsem si zapomněla vzít pilulku o tři hodiny později...může to mít nějaký vliv? Je možné, že jsem těhotná? někde jsem zase četla, že je to normální, a že se to srovná až třeba po třech měsících...stalo se vám někomu něco podobného? Potřebuji uklidnit.

arrow
profile_image
majki33
od 12. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Být tebou tak bych se tím nestresovala. Klidně může trvat tři měsíce, než si tělo zvykne. Zpoždění třech hodin při užití pilulky je v normě, neboj. Vliv to nemá.
Osobně při braní Yadine krvácím až pátý den po poslední pilulce. Takže neboj se, stává se to.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené