arrow
profile_image
pisch
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, asi měsíc a půl užívám HA Yasminelle. Je to má první antikoncepce a přibližně od stejné doby, co užívám HA pozoruji větší množství vypadaných vlasů.Koupila jsem si tedy B komplex,ale problém stále trvá.(užívám i Revalid). Je dočasné než si tělo zvykne na hormovální změny a vypadávání ustane nebo stojí přejít na jinou HA? Popřípadě bych byla ráda za veškeré rady(poznatky jaké máte), protože jinak jsme s Yasminelle spokojená.Děkuji.

arrow
profile_image
phoeni_x
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Yasminelle a Jeadine jsou nejlepší HA. Teď sice na trh přichází ještě jedny, ale jsou na podobném principu. Yasminelle zamezuje hlavně nežádoucímu zadržování vody -> tloustnutí, jak bývá u jiných HA a Jeadine je zase dobrá na vlasy a akné. Porad se s doktorem, HA zpusobují vypadávání vlasů, ale neměli by tady ty dva zmiňované druhy.
Jinak tělo se s prášky vyrovnává asi tak 9 měsíců, než se udělá hormonální rovnováha. Tak zkus ještě vydržet.
A mimochodem, denně vypadává 100 vlasů. Přijde Ti, že je jich víc?

arrow
profile_image
Bjetushka
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně padaly ze začátku, pak to přestalo

arrow
profile_image
pisch
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

když to srovnám teď a předtím tak ano, větší množství, při umytí uplné chomáče....a během dne mi určite min. 100 vypadne

arrow
profile_image
phoeni_x
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pisch:
a jak dlouho HA užíváš?

arrow
profile_image
pisch
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

1,5 měsíce přihližně...budu končit 2hé platičko

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Těžko říct, jak na to tvé tělo bude reagovat po nějaké době. Možná až se hladina hormonů trochu srovná, tak padání ustane, každé tělo je jiné a nedá se to zobecnit. Ale mně padaly vlasy po každé HA i po delší době užívání

arrow
profile_image
milow33
od 8. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemusí to být k antikoncepcí, vlasy jsou v létě namáhané horkem, sluníčkem, pocením a víc padají, určitě se to upraví

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na pisch:

šla bych k doktorovi ať ti napíše jiné prášky.. to může trvat déle než najdeš ty které ti sedí.. taky jsem trefila až na potřetí

arrow
profile_image
Airy
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pisch: Žádná ženská není stejná, v mem případě jsou řídké vlasy dan za HA.

arrow
profile_image
phoeni_x
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pisch: 1,5 měsíce přihližně...budu končit 2hé platičko

Tak to ještě vydrž, tělo se se změnami vyrovnává aspon ten pul roku. A jak jsem psala, Máš jednu z nejlepších HA po všech stránkách, nic lepšího Ti doktor nenabídne

arrow
profile_image
pisch
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

zkusím vydržet...děkuji za všechny reakce

arrow
profile_image
Judy
od 22. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě také začaly po HA dost padat vlasy. Řekla bych, že s jejím užíváním se to stále zhoršovalo.

arrow
profile_image
Romishka
od 9. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím,
mám problém s vypadáváním vlasů. Vysadila HA minisistona přešla na Sylviane. Tuhle užívám už 4tým měsícem a v poslední době mi začaly hodně vypadávat přes den a hlavně po koupání, to jsou úplné chumáče Jsme z toho úplně zoufalá :/ Nevím co mám s tím dělat, jidne se píše že se to urovná, ale co do té doby ? :/ Než se to urovná, tak to pak nemusím mít na hlavě už nic
Dříve mi vlasy taky padaly, ale to bylo vlivem chybějících vitamínů a špatné krve, což se mi spravilo a za to sem byla hrozně ráda a teď tohle ...
Poraďte mi prosím jsem zoufalá

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A je to určitě tou HA? Mě vždycky více padají vlasy na jaře a na podzim...nebo když si sáhneš do vlasů, máš pocit, že jich je na hlavě o poznání méně? A v příbaláku je, že se to může stát? Nepoužíváš třeba jinou vlasovou kosmetiku, nejsi ve stresu apod? Pokud ti tohle opravdu dělá HA, tak by to asi chtělo poradu na gyndě....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené