arrow
profile_image
Bufina
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte někdo zkušenost s kombinací diety a projímadla?

mám zkušenost s hladověním a pokud jsem pozřela sousto, řešila jsem to gutalaxem. Ze začátku dle doporučeného dávkování, později lahvička na ex. Začalo to před 6ti lety, kdy bývalý tchán při každé návštěvě, a to jsme se nestýkali často, neopomněl okomentovat moji postavu a to dost nevhodně, podotýkám, že jsem tehdy při výšce 167cm vážila 67kg, já vím, žádná modelka, ale ta jeho slova a gesta byla tak silná, že jsem se rozhodla nejíst a pokud náhodou jsem něco pozřela, okamžitě jsem si večer dala gutalax. Během chvíle, už přesně nevím jak dlouho to trvalo, jsem zhubla na 57kg. Všichni na mě koukali s údivem, ale i obavami, a tchán taky. Pak jsem si váhu tak nějak udržovala i s jídlem, ale i gutalaxem, a to v častějších intervalech, zvládla jsem i 5 x do týdne lahvičku gutalaxu. V tomto kruhu jsem se pohybovala cca 3 roky. Pak jsem otěhotněla a s gutalaxem přestala. Po porodu jsem chvíli sekala latinu a zhruba po 3/4 roce do toho opět spadla. Pak krev ve stolici, velké obavy, vyšetření na chirurgii. Zjistili hemeroidii. A jak známo, mohou být i z průjmů. Řekla jsem si dost a s gutalaxem přestala, jenže zhruba před rokem jsem do toho opět spadla....hladovění, které provázelo večerní přejídání a gutalax. Před měsícem jsem si řekla dost, najela na dělenou stravu a dneska už si nevyčítám žádné sousto, které bych musela "zapít" gutalaxem. Takže pokud jde o projímadla, říkám NE.

Hubnout pomocí projímadel je nesmysl... připravíte se akorát o vodu a některé živiny, které se vstřebávají později, tuk a cukr to z vás nevyžene, ten je dávno strávený. Nemá to efekt a je to akorát nebezpečné.

arrow
profile_image
Lunita
od 4. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nebezpečný nesmysl

arrow
profile_image
jitunka
od 21. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já bych tyhle povedené diety radši nezkoušela

arrow
profile_image
sebastiana
od 25. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Může být lákavé stoupnout si na váhu po projímadle, ale ten úbytek je spíše voda. Toto je vlastně forma bulimie. Někdo se násilím zbaví jídla zvracením, někdo průjmem. No a pokud člověk dlouhodobě používá projímadla, může mu zlenivět střevo a pak je problém s vyprazdňováním bez projímadel - zácpa a další problémy s ní spojené.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Holy nesmysl a hazardovani ze zdravym. Můžete si poškodit tělo jedna dvě. Akorát se člověk odvodní.

arrow
profile_image
Sluncere
od 25. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

Cituji tyweee: Holy nesmysl a hazardovani ze zdravym

Správně holky, souhlasím s tyweee!
zarubka82
to je moc dobře, že jsi najela na dělenku, té se nic nevyrovná

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Sluncere
Děkuji - i když já nesouhlásím s tou hrubkou - zdravým,ale zdravím

Četla jsem jistý článěk o tom, že jsou lidi, co takhle chtěji zhubnout. V článku psali, že i tak se do těla dostanou kalorie, i když člověk trpí bulimii, tak i tak prostě tělo se "nají". A jelikož je lidské tělo ze 70% tvořeno vodou, tak to se tak může po užívání projímadla z těla dostat ven - voda. Proto, když lidé nemají přísun jídla a vody, tak bez jídla vydrží déle, než bez vody.
Takže raději běžte na dlouhou procházku a pro své tělo udělate více.

Kamarádka trpí 11 let anorexii - jeji 42 let a teď, i když přibrala, tak vypadá daleko starší a víc sešla.

arrow
profile_image
makumaku
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji zarubka82: zvládla jsem i 5 x do týdne lahvičku gutalaxu. V tomto kruhu jsem se pohybovala cca 3 roky.

chtěla bych se zeptat jestli jsi pak neměla problém s vyprazdňováním...jen tak během měsíce přestat........po takových dávkách gutalaxu

Ahoj holky je to naprostý nesmysl a může se s tím pěkně ohrozit zdraví, hlavně v konečníku máme přirozený svěrač, který může po dlouholetém a pravidelném užívání projímadel přestat správně fungovat a pak se člověk vykadí aniž by chtěl a to už vážně není sranda. Zní to nechutně ale je to tak.
Obecně proti projímadlům nic nemám, kupuju si přírodní Frutalax a dělám si 1x měsíčně očištovací kůru tím že si jeden dám a k tomu piju čistící čaje. Bavila jsem se s doktorem a tohle je naprosto v pořádku, ale na velmi časté požívání projímadel říkám NE!

arrow
profile_image
aramis
od 31. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zdravím diskuzi, taky se přidám. Každý si myslí, že když po jídle dá projímadlo, má vyhráno a kaloriez těla jdou pryč, ale holky velký omyl!! Gutalax a projimadla všeobecně pracují v části tlustého střeva, k trávení potravy dochází už v tenk.stř. a tělo si přebírá živiny z potravy z jiných částí dříve než odpady a zbytky "dolezou" do tlustého střeva. Holčiny, které hubnou, jak se píše výše..je opravdu váha dolů z vody, ale i tím, že podstatná část, dovolila bych si napsat už nemocných holek, hodně sníží potravu. Takže si projímadly odvodňujete tělo, zbavujete se elektrolitů a o svěrači ani nemluvím.
Mám radu, kupte si v lékárně mořskou(sladkovodní) řasu jmenuje se CHLORELLA, mimo jiné co tato řasa umí - čístí tělo od škodlivin a můžu Vám z osobní zkušenosti říct, že se frekvence "chodit na záchod na velkou" podstatně zvýší přírodní cestou. Hodně štěstí!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jedním slovem - NE!

a co šaratice holky? třeba jednou za čas jednorázově na očistu? to přeci není typické projímadlo, léčí se s ní i kožní problémy...

holky, já jsem taky zkoušela dělat na sobě pokusy s projímadlem, celkem dobře jsem se pročistila a hublo se mi rychleji. Ale nic nikomu nedoporučuju, ty strávené hodiny na ha.zlu za to nestojí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené