arrow
profile_image
Saruska1990
od 23. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte holky Mám takový menší trápení, který mi začalo cca měsíc zpátky. Nikdy jsem neměla problém s pletí (kromě sem tam pupínku) ani s lupy. Před měsícem se mi zničeho nic spustila taková lavina pupínků- první na bradě,teď už i na čele a k tomu mě hrozně začla svědit pokožka hlavy, kterou mám úplně vysušenou. Napadlo mě, jestli to nemůže být antikoncepcí, mám antikoncepci Belara, ale je divný, že ji beru cca rok a do té doby jsem žádné problémy neměla Máte prosím někdo podobnou zkušenost?

Předem moc děkuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím, že to může být způsobeno čímkoli, nějaká potravina, např. moc cukru, citrusů, kosmetikou, stresem, změnou počasí. Ale je pravda, že čím dýl beru antikoncepci, tím mám pleť horší, což je zvláštní a belaru jsem taky měla a musela jsem ji vyměnit.

arrow
profile_image
Saruska1990
od 23. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kosmetiku používám furt stejnou, i se stejně stravuju ach jo, jsem z toho zoufalá Asi zkusím změnit HA a uvidím

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nezměnila jsi šampon? Nebo jiný přípravek na vlasy?

arrow
profile_image
Saruska1990
od 23. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nn právě, že ne Nejhorší na tom je, že ty pupínky na pleti se neobjevují po jednom, ale třeba je jich několik a najednou se objeví na bradě, teď už i na čele

arrow
profile_image
sabinafritschova
od 3. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

mam to uplně stejně..taky si myslím že to může být z antikoncepce..už sem zoufalá,nejdřív sem měla vyrážku na tvářích i na bradě a teď už i na čele a hlavně mě pleť jakoby svědí..nevím co to může být:X

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené