arrow
profile_image
ivetka69
od 18. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, v červnu jsem měla nechráněný pohlavní styk - do 72 hodin jsem užila postinoru. Menstruaci jsem dostala přesně, tak jak jsem mělal a to i následující dva měsíce. Ale teď mám najednou zpoždění více jak 10 dní...myslíte, že to může být vlivem postinoru? po takové době? těhotná snad nejsem, dělala jsem si tři testy, všechny negativní. děkuji za odpověď

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

15

Že postinor "rozhází" menstruaci v tom konkrétním měsíci, kdy byl užit, je velmi reálné, ale 4 měsíce po? Hledala bych jinou příčinu. Nejsi těhotná?

arrow
profile_image
ivetka69
od 18. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

to doufám, že nejsem...jak píšu, menstruaci jsem měla následující měsíce OK, poslední těhotenský test jsem si dělala tento týden, kdy se mi menstruace nedostavila a byl negativní....nevím, čím to může být a docela mě to znervońuje..(

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené