bazar

Bazar Omlazení 2.0

Ověřování uživatelů

Pracujeme na úplně jiném způsobu zobrazování seznamu inzerátů, i na zcela jiném zobrazení detailu inzerátu. Změníme způsob jak reagovat, pokud o nějaký předmět budete mít zájem, a mnoho dalších věcí. Prakticky nic z toho, co jste ohledně Bazaru v UserVoice navrhly, nezůstane bez naší odezvy. Ale to není všechno…

Naprosto zásadní novinkou bude možnost ověření identity. Znáte to z Aukra (kde je to povinné) – náš způsob ověření bude velmi podobný. Tím nejzásadnějším krokem bude obdržení dopisu s vaším jedinečným kódem na adresu vašeho bydliště.

Ověřovaní identity nebude povinné (a také nebude nic stát), nicméně ověření uživatelé budou oproti neověřeným ve výhodě. Když nic jiného, tak nikdo nebude pochybovat o tom, že existují. Naproti tomu neověření uživatelé, stejně jako teď, se mohou schovávat za anonymitu internetu a pokoušet se vás podvést. Někteří, samozřejmě.

Ověřování uživatelů ještě nemáme hotové, programátoři by ho měli zprovoznit každým dnem, tedy několik týdnů před spuštěním Bazaru 2.0. Proč o tom všem tedy píši už teď?

iPad mini pro každou padesátou z vás

Chci vás připravit na naprosto nevídanou akci. Akci s velkýmA  a malým i. Takovým mini i. Pokud vše klapne tak, jak si představuji, tak každá padesátá z vás (ověřených) dostane Apple iPad miniA pokud můj odhad není úplně mimo, tak to nebude ani jeden iPad ani dva, ale možná několik desítek. (A ještě k tomu s věnováním :-) )

Jak to máme konkrétně vymyšlené se dozvíte hned, jak ověřování uživatelů Bazaru spustíme…

Hmm?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>