hrnek-front

Nové hrnky Omlazení

Modernější, s metalízou, prostě krásné

Také porcelán je kvalitnější. Předchozí model byl z Číny, tento je český.  O bezproblémovou výrobu se postarali lidé z www.hrnky.net. Jmenovitě pan Michal Francl.

Líbí?

 

Ještě jiný pohled

Ještě jiný pohled

slevy

Slevám neuniknete

ani na Omlazení

Slevy všude kolem nás. Nyní dokonce i na Omlazení. Ztratil svět jen krátkodobě hlavu nebo začíná něco nového, co tu s námi bude trvale?

Ještě toho o slevových serverech mnoho nevíte?

  • Jak to funguje - popis na stránkách průkopníka českého hromadného nakupování, serveru Slevomat.cz. Vhodné pro ty, co o slevových servech neví vůbec nic.
  • Slevové servery: někde mezi podvodem a báječným byznysem - s řadou závěrů pana Hlavenky sice naprosto nesouhlasím (zdaleka to není taková džungle jak to on popisuje), hodnota článku však spočívá v neuspěchaném pohledu pod povrch a vypíchnutí rozdílů mezi americkým vzorem a českými kopiemi. (Tyto rozdíly ale najdeme v Česku ve všem, jsme prostě jací jsme – včetně novinářů…)

Jak došlo k rozhodnutí začlenit Slevy do Omlazení

Nikdo z kolegů odborníků na internetový marketing mi neuměl jasně odpovědět na otázku, zda jsou slevové servery jen pomíjivou módou, mánií, trendem, který zase pomine, nebo zda mají šanci stát se trvalou součástí marketingového mixu, alternativním způsobem, jak se zviditelnit především pro mladé podnikatelské subjekty z oblasti služeb. Osobně si myslím, že to celkem dobře může být to druhé. číst dál

poradny

Když poradny

tak pořádně

Neuplynul ani měsíc, a po Wiki tu pro vás máme další dárek: Poradny. Jistě, Poradny, ty by na webu pro ženy, které se nebojí zeptat, chybět neměly. Proč jsme s nimi ale tak dlouho otáleli? Inu, učili jsme se z chyb ostatních a pořád nás zdržovalo něco “důležitějšího”.

A také jsme vedli zákulisní vyjednávání

Dlouho jsme si totiž lámali hlavu, jak zařídit, aby Poradny Omlazení nebyly jen dalším klonem poraden kdekoliv jinde na internetu. Potřebovali jsme oslovit nejpovolanější experty, co jich ČR má, pracující ve firmách, společnostech a zařízeních s tou nejlepší pověstí. číst dál

wiki

Wiki Omlazení

je waše

Sekci Wiki na jiných webech pro ženy spíše nenajdete. Uvedení této novinky na Omlazení si tedy jistě zaslouží zvláštní článek. Wiki Omlazení bude totiž žít vlastním životem a o tom, jak se jí bude dařit, rozhodne vaše péče. Proto nám hodně záleží na tom, abychom principy fungování Wiki vysvětlili co nejlépe.

Proč chtít Wiki Omlazení

V české Wikipedii (cs.wikipedia.org) se toho o tématech, která zajímají ženy (a nemusí jít jen o omlazující procedury), mnoho nedočtete. Třeba takové “prodlužování vlasů” zcela bezpochyby hýbe světem, a v české Wikipedii ani ťuk. Komu nestačí povrchní znalosti, nemá se kam obrátit pro ověřené a nestranné informace. Jistě, může založit diskuzní téma na Omlazení, diskuze má však nejen své přednosti, ale i zápory.

Rozdíl mezi diskuzním tématem a heslem Wiki

Diskuzní téma časem bobtná a košatí, a tím se pomalu či rychle, jistě či nejistě, dobírá k pravdě. Není až tak výjimečné, že se jí v průběhu času spíše vzdaluje, zahaluje ji mnoha slovy. číst dál

velký osel

Neinvazivní liposukce.

Podvod nebo jen podvůdek?

Kavitace, neinvazivní liposukce, ultrazvuková liposukce. Rybí salát s jogurtem, křupky s biorýží, osmizrnná dětská kaše, baltické sardinky, mořská štika, holandský pstruh. Co má všechno toto společného? Přečtěte si plamenný článek z pera manažera Omlazení a dozvíte se to.

Už toho mám vážně dost. Myslím, že za pár (desítek?) let se o době, ve které žijeme, bude ve školách učit jako o druhé době temna. O době, kdy měla marketingová oddělení firem povoleno dělat z lidí naprosté blbce.  číst dál