arrow
profile_image
Adele-au-pair
od 29. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jsem jako au-pair v Anglii, takže si nemůžu dojít k doktorovi. Před třemi měsíci, měsíc po příjezdu, jsem vysadila antikoncepci, Za začátku to bylo v pohodě, normálně jsem menstruovala, teď už mám měsíc zpoždění.Ale co mě trápí víc, je rapidní zhoršení pleti. Je to horší, než když jsem začla brát antikoncepci a docela to i bolí. Občas musím použít i prášek na bolest. Je to vážně strašné. Takže se teď každý den modlím, abych to dostala, ale ono pořád nic... Je nějaká "babská" rada, která by mi pomohla vyvolat menstruaci, abych mohla znovu začít brát prášky a ple´t se mi zase srovnala? Nebo prostě něco, co by mi mohlo pomoci? Asi nemůžu začít brát antikoncepci, bez dostavení menstruace, že? :-/

arrow
profile_image
Adele-au-pair
od 29. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Vážně? Te´d zrovna nepotřebuju být chráněná proti těhotenství, Potřebuju to jen kvůli pleti..

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ale až vysadíš příště, pravděpodobně to budeš mít s pletí zase stejné. Není teda lepší počkat, až se spraví sama? I když možná to bude lepší, až se vrátíš domů.

arrow
profile_image
zdendulka
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky můžu se zeptat, jak dlouho vám trvalo, než se pleť dala do kupy?já brala HA skoro 10 let, nikdy jsem s pletí problém neměla, to už muselo bejt, když mi něco vyrašilo..teď je to 3 měsíce, co jsem vysadila a je to hrozné, bez makeupu nemůžu mezi lidi, pupínky všude, dokonce i na zádech, no hnus..a co by mi pomohlo?díky moc

arrow
profile_image
kotylion
od 1. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je potřeba vyčistit si játra. Možná by bylo nejlepší ještě před vysazením začít s očistou. Pít čistou vodu (nejméně 2l denně), žádné mastné, sladké jídla a zkusit ostropestřec mariánský a hlavně asi vysadit HA na konci léta, ať se nemusíme stydět v tílkách. Nebude to hned, ale po čase by se to mělo zlepšit, jen vytrvat.
A propo tyhlety diskuze ohledně zhoršení pleti a padání vlasů po vysazení HA už tady jsou. Hodně štěstí.

Mě se pleť spravila asi za půl roku.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na zdendulka:
mě se zhoršila lehce, ale v době kdy jsem nebrala 3 měsíce HAK jsem pořídila novou kosmetiku a pleť je v pohodě ( neberu HAK 3 roky )

chce to detoxikovat tělo - očistnou kůru, hodně pít, nějaký bylinkový čaj, prostě detox. Nečekej zázraky do týdne.

Jinak je taky fajn se pořádně zpotit - u sportu, v sauně a čehokoli jiného
pomáhá to na ucpané póry

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A co třeba nechat si od někoho z domu poslat kapky Gynex nebo Femigard?...Tady na Omlázku si to docela chválí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem také po deseti letech vysadila antikoncepci a je fakt, že od té doby (měsíc už to bude) jsem nedostala menstruaci, tak to čekání je dosti nepříjemné, ptž nikdy nevíte, kdy to přijde, abych si mohla vzít prášek z nové antikoncepce. (těhotná nejsem). Ale zase musím říct, že pleť není v žádnem případě horší, já nikdy neměla žádný pupínek, nic... a ani po vysazení! Cítím se taková "odlehčenější" a tak přemýšlím, zda vůbec znovu nasadím ... Jinak jak tu píšou holky, detoxikace je určitě alespoň malé řešení! Všechno chce čas.

arrow
Neprodává v Bazaru

holky akurat planujem vysadiť HAK, beriem ju už 4 roky a chcem ju vysadiť...čo to som pochopila a tieto oblbováky mi už zato nestoja... (študujem farmáciu) ale mám otázku, píšete o tom, že sa Vám zhoršila pleť.... mali ste ju zhoršenú aj predtým? že Vám museli lieky napomahať k zlepšeniu? pretože ja som nikdy nemala problémy s pleťou ani v puberte....HAK beriem od 18ky.... ale mám docela strach že sa mi to zhorší no ...

Reaguji na Thami: mě se první měsíc pleť taky nehoršila, ale za další měsíc jsem najednou jeden velký pupínek úplně všude - tvář, záda, dekolt, skoro se stydím mezi lidi.. HA jsem už teda zase začala užívat, ale jinou, nízkohormonovou, tak mám strach aby se to vůbec někdy zlepšilo.. ale tím tě samozřejmě nechci děsit, jen ať jsi připravená na nejhorší..

Cituji cutie7: mali ste ju zhoršenú aj predtým? že Vám museli lieky napomahať k zlepšeniu? pretože ja som nikdy nemala problémy s pleťou ani v puberte....HAK beriem od 18ky.... ale mám docela strach že sa mi to zhorší no ...

Předtím jsem měla pleť naprosto v pořádku, v průběhu braní HA taky super a rapidně se zhoršila tak cca ten měsíc až dva po vysazení. Pak se v průběhu dalších několika měsíců dávala dohromady.

arrow
profile_image
Adele-au-pair
od 29. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na indulona: Já bych počkala, ale tohle se nedá, omezuje mě to v normálním fungování, protože mě to vážně docela bolí a pálí, možná to je i Anglií, je tu jiné počasí, jiný vzduch, tvrdá voda, jiné jídlo (žiju s černošskou rodinou, takže ještě odlišnější). Po příjezdu mi začaly hodně vypadávat vlasy, a to jsem ještě antikoncepci brala... Takže teď zkusím zase nasadit a před dalším vysazením zkusím nějaký ten detox, když jsem tu četla, že to pomáhá. No možná zařadím nějaký bylinkový čaj už teď, jen nějaký objevit.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji cutie7: ale mám otázku, píšete o tom, že sa Vám zhoršila pleť.... mali ste ju zhoršenú aj predtým? že Vám museli lieky napomahať k zlepšeniu? pretože ja som nikdy nemala problémy s pleťou ani v puberte....

Já jsem před HA měla pleť v pohodě (jasně, sem tam nějaký ten pupínek vyskočil). Po vysazení po 10-ti letech taky žádná hrůza. Jo, vylezlo toho víc, ale nikdy jsem neměla víc, než 3 pupínky najednou, občas nějaký na zádech, ale tak po 3 měsících pohoda. Teď mi jednou za čas vyskočí nějaký ten beďar, ale nic, co by se nedalo zakrýt.

arrow
Neprodává v Bazaru

já vysadila před 3 měsíci, mám to co 20 dní, dneska jsem byla na gyndě, bolí mě pořád břicho, mám cystu na vaječníku, ale malou a jednu.. pupínek jediný, vedle pusy, na blbým místě, ale jediný.. jinak nic.. ale měla jsem vždycky pěknou čistou pleť.. posledně když jsem vysazovala, 50 dní čekání na ms, děsný.. te´d je to lepší, ale ta cysta mě štve.. beru femigard, nepravidělně, tak začnu pořádně, třeba ta mrcha cysta zmizí..
za mě - už to nechci, zkus kopřivový čaj na pročištění krve, aspoň 3x denně... a nějaký ženský čaj, určitě i v Anglii něco takového mají..
na obličej si nesahám, už vůbec ne, když se něco klube.. a na pupínky pomáhá teatree olejíček H.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené