arrow
profile_image
ElenaSalvator
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobrý den, mám takový problém. Začala jsem brát antikoncepci mimo cyklus, tedy někdy uprostřed s tím, že mi lékařka řekla, že akorát začnu menstruovat v jiný čas, což mi nevadí. První měsíc jsem antikoncepci brala a vše bylo v pořádku, načež přišla první čtyřdenní pauza, kterou jsem vynechala a začala brát nové platíčko, mezitím jsem byla 3 týdny nemocná- silný kašel, bolest hlavy, rýma + čtyřdenní zájezd na hory, kde jsem lyžovala aktivně 7 hodin denně. Jenže při braní nového, tedy druhého platíčka, jsem začala ve druhém týdnu silně špinit, vycházely ze mě krevní sraženiny, brala jsem Ascorutin, ale nezabíral, bolest v podbřišku se rovnala menstruaci. Teď jsem dobrala druhé platíčko a mám čtyřdenní pauzu, ale menstruace nepřišla, lehounce špiním, ale prostě NIC. Dnes mám začít nové platíčko, myslíte, že se to novým platíčkem srovná? Nebo pilulku vzít nemám, dojít zítra k doktorce, aby mi píchla injekci na vyvolání menstruace a začít brát pilulku 5. den této menstruace? Těhotenský test jsem si dělala a těhotná nejsem, nevím ale, jestli braní antikoncepce může nějak ovlivnit výsledek těhotenského testu. Děkuji za odpověď.

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ElenaSalvator: myslíte, že se to novým platíčkem srovná?

Ano, myslím, že se to časem srovná, někdy chvilku trvá, než si tělo zvykne "na nové poměry", zvlášť, když jsi začala s užíváním uprostřed cyklu pokračuj normálně dalším platíčkem, to špinění může chvíli ještě přetrvávat, ale mělo by se to srovnat. a výsledky těh. testu HA nijak neovlivňuje, takže se zbytečně nestresuj

arrow
profile_image
ElenaSalvator
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na eileen11: Děkuji za reakci, pevně v to doufám, dost mě to vyčerpává, stálá obava, jestli se něco neděje, a také to, že přítele musím utěšovat, že se to může stát...

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ElenaSalvator: , že přítele musím utěšovat, že se to může stát...

to chápu - ale myslím, že se nemusíte bát, bude to v pohodě, uvidíš

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Trvá až tři měsíce, než se ti menstruace srovná.

Ahoj, také beru teprve druhé platíčko Yaz a menstruaci jsem skoro neměla - slabé špinění trvající 2 dny. Jsem z toho docela nesvá a doufám, že se to upraví.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené