arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, stává se vám, že cejtíte takovou jako slabost v těle, ve svalech, že je pro vás obtížný něco pořádně dělat, někam dojít? Mě tohle občas přepadne a sotva si dojdu na záchod, mam v těle i takovej slabej třas, nejsem prostě schopná pořádně fungovat a strašně mě to štve, sem pak na nějakou dobu uplně vyřazená z provozu. Máte s tim zkušenosti a jak proti tomu bojujete?

ahojky, mám to samé... vyjdu do 4.patra a okamžitě si musím sednout, protože mě nohy prostě neunesou . Kamarádka mi poradila užívat na to hořčík. Takže jsem si koupila rozpustný hořčík v dm za 19kč a tu a tam si ho vypiju a pomáhá to.
Kdyby se našel někdo, kdo ví z čeho tato slabost pochází, tak budu také ráda

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Petrolejkaa: To taky zkusím. No já prostě občas jdu zase ze schodů a najednou cejtím že mě nohy nenesou a že snad upadnu. Taky se mi dost motá hlava. Ale jindy to prostě přijde uplně samo a nedokážu nic. :/

To se mi taky stává... stojím a najednou mám pocit, že upadnu... nebo ležím a myslím si, že se zrovna teďk nezvednu... hlava se mi nemotá a třes taky nemám, jen prostě slabost v těle...

arrow
profile_image
aspera21
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kosterní třas také bývá nežádoucím účinkem u velké řady léků, nebereš zrovna něco?

Já tohle mívala už za doby, kdy jsem téměř závodně sportovala. Ted je tedy pravda, že moje tělesná aktivita je dost nízká, protože pracuji z domova, tu a tam něco málo udělám, 1x týdně power joga, ale stejně... ten svalovej chvěv/únava je opravdu nepříjemná. Kolikrát mám pocit, že by bylo nejlepší v tom momentě nohy/ruce zahodit, jak je to nepříjemné.
U mě to může být možná spojeno se štítnou žlázou- mám hypofunkci(doživotní substituce hromonů).
Reaguji na Nicadezuria: vyšetřením krve, jak radí Avanta určitě nic nezkazíš a tím hořčíkem taky ne(je přímo na správnou funkci svalů)

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na aspera21:
Beru antidepresiva ale už pár měsíců a neni to přímo třas, nevim jak to popsat..

arrow
profile_image
aspera21
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nicadezuria: neni to přímo třas

Asi vím, co myslíš. Netřeseš se viditelně, je to takový ten vnitřní pocit slabosti.. Podle mého názoru by to teoreticky mohly AD způsobovat.. Ale nejlepší by bylo si fakt asi nechat udělat krevní obraz a říct to lékaři, který ti AD předepsal.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chce to doplnit hořčík ale lepší jsou tablety Magnezium Lacticy než šumivé.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To ti určitě můžou způsobovat antidepresiva. Zajdi si za doktorem.

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Nicadezuria: neni to přímo třas, nevim jak to popsat

Není to něco jako pocit, že se ti podlomí nohy? Já to mám takhle, že při každém kroku- do schodů nebo tak mám pocit, že se mi podlomí, že nemám sílu..

taky mám občas takových pár dní za sebou,pak to najednou zmizí stejně jako to přišlo...ale je to hnus,nedokážu se do ničeho dokopat,jenom polehávám. Teď to mám zrovna už 4.den a k tomu je mi šoufl od žaludku,nezvracim,ale nemám chuť k jídlu a je mi divně

Cituji avanta: Něco vám, kočky, chybí.

Jj a dost často magnezium.
http://vitaminy.doktorka.cz/nedostatkem-horciku-tr pi-velky/

Cituji kobitka: Chce to doplnit hořčík ale lepší jsou tablety Magnezium Lacticy než šumivé

Jééé kobitko, byla jsi rychlejší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené