arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, chystám se vysadit antikoncepci Stodette. HA jsem brala celkem 10,5 roku - nejdříve Cilest, pak Pramino, teď Stodette. Problémy s akné jsem nikdy neměla a Stodette není antikoncepce určená na problémy s pletí. Myslíte, že je i přesto možné, že se mi objeví nějaké silné akné jak tady psaly ostatní holky, které vysazovaly antikoncepci?

arrow
profile_image
Patty
od 27. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

VIP

Tak každý tělo reaguje jinak, ale ve svém okolí mám holky, kterým se všem zhoršila pleť. Takže myslím, že i tebe to postihne, ale v jakém rozsahu těžko říct. Třeba to jen bude pár pupínků, ale taky to můžou bejt šílený boláky i na zádech apod. To jak je HA silná tolik vliv podle mě nemá.
Sama beru nízkohormonální HA, ale na netu jsem četla, že i po jejím vysazení jsou problémy s pletí. Takže to je asi bohužel už daň, co k tomu patří

arrow
Neprodává v Bazaru

Ano, ale je fakt, že některé nízkohormonální na pleť působí - např. Jeanine, YAZ apod. Stodette na pleť nemá žádný vliv. No, uvidíme

arrow
profile_image
Patty
od 27. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

VIP

uvidíš, no, kdyžtak pak napiš...i když ono se to projeví až po delší době. Já se vysazení právě kvůli tý pleti taky hodně bojím

arrow
profile_image
Sluncere
od 25. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

Tak jsem vysadila k 30.6. Stodette a i když jsem nikdy předtím, když jsem HA na pár měsíců vysadila neměla problém, nyní mám obličej i dekolt plný boláků, začaly mi kupodivu více růst chlupy a mastí se mi vlasy Už nechci antikoncepci ani vidět, snad se brzy tělo zregeneruje!

Co vy holky, které jste plánovaly HA vysadit?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené