arrow
profile_image
Atevita
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, snad mi holky poradíte

První otázka je pod jakým číslem oboru je vedena pozice animátora? Nic takového jsem nenašla, všude je jen delegát, průvodce a tak, pod jakým číslem a názvem živnosti to mám hledat?

A další dotaz je ohledně založení. ŽL si můžu založit i na poště s CzechPointem, že? A když si ŽL teď založím, ale odjíždím až v červnu a v září se vracím, tak jak to mám udělat? Nikdo mi s tím zatím neporadil

Děkuju za každou odpověď

arrow
profile_image
Jane_Doe
od 16. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
je úplně jedno kolik těch oborů si na živnosťák zvolíš, klidně si dej úplně všechny, nikdy nevíš, co se ti bude hodit a zrušit to jde vždycky. Tak jsme to minulý rok dělali my, když jsme jeli na animátory. Já si ho zařizovala na úřadu městské části. A je jedno, kdy si ho uděláš, platí do zrušení.
Doufám, že jsem zodpověděla tvé otázky.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Všechny si určitě nedávej, mě na úřadě varovali, že s některýma živnostma se pojí placení poplatků např. za hudbu (něco jako pořadatel apod.). Nejlepší budeš mít, když si zajdeš na živnostenský úřad, tam ti poradí. A taky počítej s tím, že se s ŽL pojí zdravotní a sociální pojištění - musíš si oběhat i tyto úřady + finančák (teda prej by si to měli poslat mezi sebou, ale skutek většinou utek ).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené