Ahoj všichni,
mám poslední dobou docela veliký problém. S partnerem jsem 2 roky. Opravdu moc ho miluju, ale poslední dobou na "to" nemám vůbec chuť x( Nevím čím to je, tady na omlázku jsem si přečetla něco o antikoncepci a jejích vedlejších účincích. Beru Minervu, která má krom jiného mít v sobě nějaké látky, které se podávají se.xuálním deviantům. Plánuji ji vyměnit za jinou hned po dobrání platíčka. Nechápu proč jsem taková, bojím se toho, aby si třeba nenašel nějakou jinou bokem. Jakmile se k něčemu začne schylovat, tak se uplně bloknu a ležím jak prkno, což mi i on říká a to mi taky moc nepomůže. Plus to pomyšlení na to, že mě to zase bude bolet a budu se modlit ať už je konec, jako obvykle x( byla doba, kdy jsem s tím pořád běhala na gyndu, ale tam do mě doktorka pořád jen cpala různé čípky, které stejně nepomohly a já trpím jako pes. Jinak mazlíme se pořád, bez toho bych nemohla být. Je tu některá z vás, která má stejný problém, nebo ho měla a úspěšně to vyřešila?
Děkuji za všechny názory!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já být tebou tak nečekám na dobrání plata a balení a jdu tam co nejdříve. Kor pokud se bojíš o svůj vztah s přítelem, i když se to asi nevyřeší ze dne na den, ale čím dřív začneš pracovat na změně tím lépe pro Tebe i Tvůj vztah. .

Jj, nevím na co čekáš.

Reaguji na Gogelka17:
No jo ale přeci nemůžu vzít 10 tabletek z Minervy a pokračovat s jinou ne? To se může až pak po tech 7 dnech pauzy.

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Amber: Myslím si, že pokud jsi brala Minervu doteď, tak to plátíčko můžeš klidně dobrat. Ostatně tak mi to řekla i má dr. " Když už to berete sedm let, ten měsíc už to nezachrání" Ovšem abych nebyla OT, trápí mě totéž a mnohem víc Rozhodla jsem se změnit HA, a jsem zvědavá, co to za nějakou dobu udělá, jelikož to akorát ničí vztah.

arrow
profile_image
Indísek
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám stejnou chuť nechuť, také si půjdu vyměnit antikoncepci, minervu jsem měla také, tu mi doktor sám od sebe hned vyměnil, prý má v sobě přehršel hormonů.

Cituji Amber: Reag

Takový problém mám taky, že na to nemám chut a já beru např. Lindynette..ale zase někdy mám, taky nevím čím to může být..Tak to v klídku dober, normálně to řekni přítelovi, že je to asi těma práškama, tak ať má trošku strpení a pak si kup jiný

arrow
profile_image
janaja
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

byla jsem na tom podobně, zcela bez chuti a to jsem měnila různé antikoncepce. Nakonec jsem si myslela, že patřím mezi ty, které to moc nepotřebují. No a nakonec jsem vysadila HA zcela a chuť na to mám teď pořád. Takže nevím, zda změna HA pomůže, já brala mezi posledními Yasminele a Belaru- a bylo to zcela stejné. Změna přišla až po vysazení.

Cituji Saga: jelikož to akorát ničí vztah

přesně tak x(
No beru jí už nějaký 3 roky myslím.

Potřebovala bych vědět, která antiko je na toto nejlepší. Abych neskočila z bláta do louže .

Cituji janaja: Změna přišla až po vysazení.

Věřím, že bez HA je to určitě nejlepší, ale proti tomu je zase můj přítel.
Reaguji na misulkazem:
Říkala jsem mu to a ve změně prášků mě podporuje.

Holky myslíte si, že i ta bolest při se.xu může být antikoncepcí? Protože jak říkám, měla jsem plno léků a nic nezabralo, když partner více přiráží tak je to opravdu k nevydržení že už i musím zakřičet auu x(

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Amber: Nevím, to nevím, Já přecházím z Diane35 na Mirelle

arrow
profile_image
Indísek
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak zajít k jinému gynekologovi, každý má jiné zkušenosti.. Než trpět u něčeho, co by sis měla užívat.

arrow
profile_image
Kulinda
od 12. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No nevím, jestli to bude zrovna tou antikoncepcí, když píšeš, že máš při tom i bolesti. Taky píšeš, že antiko bereš už 3 roky, tak to by muselo nastat už dřív. Jestli spíš nemáš chuť kvůli tomu, že víš, že máš při tom bolesti....Když Ti na gyndě nepomohli, zkus zajít za sexuologem, třeba je to psychickýho rázu.

Cituji Amber: Plus to pomyšlení na to, že mě to zase bude bolet a budu se modlit ať už je konec, jako obvykle x(

Tebe to bolí? A ví o tom přítel? To se pak moc nedivím,do toho by se nechtělo asi žádné. A co tě přesně bolí? Si to neumím představit.

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Amber: že mě to zase bude bolet a budu se modlit ať už je konec

A nemáš třeba nějaké kvasinky, nebo bakterie?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené