arrow
profile_image
Caprisonett
od 30. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, prosím za jak dlouho při jakém dávkování bylo vidět zlepšení? Nebo jaký je průběh? Prvně se vše zhorší a to trvá i několik měsíců?

arrow
profile_image
SvetnickaM
od 22. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mě byly vidět výsledky i při braní 10mg/den po dobu 1 měsíce Za ten 1 měsíc to vylezlo a ke konci se to zahojilo, ale pořád lezla nová vyrážka, ale ne tolik, třeba jen jeden pupínek za 3 dny, což se dá A pak ke konci 3. měsíce tak 1 vyrážka na 14 dní ... ale jakmile sme vysadil, tak se to vrátilo.
Teď budu brát snad vyšší dávky (záleží na lékařce), ale už měsíc beru onech 10mg (zase ) a teď se mi hojí to co vylezlo ... Hl nevysazuj nemen si dávky apod. Za ten půl rok budes stastna ze ti neco jako roaccutane přišlo pod ruku

Ani na jednu z tvých otázek neexistuje univerzální odpověď. Ale pokud to bereš jako sbírání dat do statistiky, tak:

Cituji Caprisonett: za jak dlouho při jakém dávkování bylo vidět zlepšení?

U mě asi během 2-3 týdnů.

Cituji Caprisonett: Prvně se vše zhorší a to trvá i několik měsíců?

U mě se nic nezhoršilo.

arrow
profile_image
Caprisonett
od 30. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano, je mi jasné že u každého má vše jiný průběh, ale věřím tomu že se víc lidí vždy na jedné věci shodne aspon z více než poloviny, což beru jako statistiku pro další rozhodování

Já vypadala 4 měsíce strašně - ale dílčí zlepšení a zase zhoršení tam byly, pátý už lezlo jen sem tam něco zbylého a šestý už jsem byla čistá.

U mě zlom nastal až po třech měsícíh. Během těch tří měsíců jsem měla rapidní zhoršení, a to i v místech, kde jsem akné neměla. Jediné co ti radím je nesahat na to, nijak to nedrhnout, být trpělivá a nepatlat na to kde co.

arrow
profile_image
kozma88
od 6. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Takže je normální když se to ze začátku hodně zhorší?? Já beru curacné už 53 dnů (prvních třicet dní 30mg, teď už 40mg na 65 kilo) a mám teď tvář uplně příšernou. I kamarádky mi říkají, že jsem to nikdy tak příšerné neměla...Myslíte teda, že po nějaké době dojde ke zlepšení, ptž já začínám ztrácet víru!

arrow
profile_image
SvetnickaM
od 22. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kozma88: je Já bral 30mg a šíleně se to horšilo, ale to musí ven. Je to velkej breakout, a pak se to začne hojit. Nakonec ti poleze tak jeden pupínek po týdnu a pak se dočkáš Dodržuj to ! To příde

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené