arrow
profile_image
Pavel Kr.
od 29. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bazén: laminátový, plastový nebo betonový? Poraďte, chystám se stavět na zahradě a zajímají mě konkrétní zkušenosti a spokojenost, poruchovost i doporučení.

arrow
profile_image
Gandalf
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám sedmým rokem vyzděný s bazénovou fólií a bez jediného problému funguje. Mám ho zastřešený, na to naše cachtání a pařby je dokonalý Každé jaro ho vypustíme a vyčistíme, napustíme čerstvou vodu, chlor si dávkuji opravdu po kouskách, aby nepřesáhl doporučenou hladinu a voda nesmrdí a já nemám zelené vlasy Vysávám ho ručně, velmi důkladně, robotům nevěřím. Je to s trávníkem takové moje hobby. Manžel se mi směje, že jsem horší jak chlap ... Ale musím říct, že příště si pořídím už jen vířivku, je mnohem víc využitá. V bazénu se koupem tři čtyři měsíce v roce, kdežto do vířivky vlezeš i v zimě ... Stavíme nový dům, takže už vymýšlím místečko.

arrow
profile_image
leskie23
od 1. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Já osobně bych řekla, že plastové jsou lepší. Plastový bazén se musí umět udělat, jinak se zničí rychle. Nám náš první udělala jedna firma a ten byl rychle v háji. Potom jsme měli právě laminátový, taky nic moc. Ale potřetí jsme si nechali udělat znovu plastový od URL a ten nám vydržel do teď, déle než ty dva předchozí dohromady. Někde jsem četla že je to o tom jak bazén zabetonujete. Ale já tomu nerozumím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené