arrow
profile_image
trintin
od 27. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chci se zeptat na vaší reakci nebo nějakou radu ohledně tetanovky. Před týdnem jsem dostala tetanovku (asi po 10 letech) a od té doby se cítím celá slabá a unavená, mám těžké nohy, bolí mě hlava. Navíc místo kam mi jí píchali nateklo a bolí a vůbec to nemizí. Moje doktroka má teď dovolenou tak se jí nemůžu zeptat, jestli to je normální reakce.. Nemáte s tím někdo podobnou zkušennost? Díky

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
34    0
Číst hodnocení

Mě to taky po tom strašně bolelo, nemohla jsem asi týden vůbec ležet na té straně, bylo to fakt hrozný, vlastně mě ta noha bolela celá od shora od zadku až dolů a nejenom při ležení. Ale špatně mi nijak nebylo, mně se udělalo špatně hned v čekárně po tom, co mi to píchli. Tvoje doktorka nemá nikoho na zástup? Radši bych se šla někam poradit.

Mě teda nebolelo nic, ani jak to píchali, ani potom .... ale jak bylo řečeno doktorka musí mít nějaký zástup ne? Klidně se tam můžeš jít zeptat nebo zavolat, pokud má dr stránky na netu třeba tam bude i telefonický kontakt.

arrow
profile_image
Luiza
od 16. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V době očkování jsi byla úplně zdravá?

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vem si Ibalgin nebo Aulin. Místo si potírej Heparoid mastí. O té reakci každopádně řekni své lékařce hned jak to bude možné.
Ještě se zeptám - to bylo plánované očkování nebo protitetanové sérum (po úraze) ?

arrow
profile_image
trintin
od 27. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Luiza: No byla jsem týden po dobrání antibiotik, ale cítila jsem se už dobře.

Reaguji na lemurka: Díky za rady, zkusím tu mastičku. Bylo to plánované očkování. Zítra mám jít na alergologii, tak třeba mi tam poradí.

arrow
profile_image
Luiza
od 16. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ta lokální reakce v místě vpichu je celkem častá, odezní to samo. Celkové reakce (bolesti svalů, únava, tepota atp.) jsou vzácnější. Byla jsi ale po infekci, což k tomu mohlo přispět. Postupně se to upraví, jen bych teď dodržovala klidový režim.

arrow
profile_image
Szilágyi
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se to dělá i při obyčejném očkování, proti klíšťovce, TBC nebo i očkování proti rakovině děložního čípku.. Myslím, že je to normální, ale radši bych se poradila..

arrow
profile_image
Quakee
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já měla asi štěstí na doktora. Vůbec mě to nebolelo, vpich nebyl, reakce žádná. Skoro si říkám, jestli mi to do tý prciny vůbec píchnul

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené