arrow
profile_image
loolly
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, příští rok maturuju a už začínám a výběrem vysokých škol a zaujala mě tato škola. Bohužel jsem nenašla nikde na internetu žádné osobní zkušeností studentů,kteří tam studují. Navštěvuje někdo z Vás tuto školu? Či máte někdo známého, kdo studuje na této škole? Myslíte si, že se vyplatí investovat tak velkou částku do studia? Předem děkuji za odpovědi.

arrow
profile_image
miajanda
od 3. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Bývalý spolužák studoval tuto školu, ale spokojený nebyl, nic moc mu nedávala, tak po roce nebo 2 letech odešel. Já osobní zkušenost nemám, ale také jsem o ní uvažovala.

arrow
profile_image
Yvonna mojeid
od 19. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Blogerka

Znám jednoho učitele, který tam učil, a ten mi říkal, že úroveň té školy není moc vysoká... Na nic bližšího si nevzpomínám, ale vím, že mě od toho docela zrazoval. Ale budovu na Malé Straně a interiér má ta škola teda hezké .
Já když jsem si vybírala školu, tak jsem se hlásila (jako záložní možnost) na University of New York in Prague, přišla mi o dost lepší, ale nakonec jsem ráda, že mě vzali na UK .

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Školné je cca dvojnásobné, co na běžných soukromých školách (60000Kč/semestr, běžně tak 28000Kč/semestr). Ovšem třeba zmíněná UNYP ho má ještě vyšší (78500Kč/semestr, bakalář je na 4 roky). Nemám s AAU osobní zkušenost, byla jsem se jen podívat na UNYP - přišlo mi to přehnaně drahé, většina lidí tam řešila jen to, jestli jim uznají americkou maturitu a nikdo se moc nezajímal o vlastní obor. Na druhou stranu pokud občas čtu v novinách zmínku o tom, jak se v některých firmách mění manažerské posty, ti lidé tam mají většinou i krátký medailonek a jako jedinou soukromou školu, kterou vystudovali, byl právě UNYP (zaznamenala jsem asi 2-3 lidi). Jelikož ti nedokážu přímo odpovědět na tvou otázku, poradím ti - běž na dny otevřených dveří, je to sice samozřejmě podané v tom duchu, jak jsou jednotlivé školy super, ale pokud tam na chodbě potkáš i nějaké studenty, neboj se jich zeptat, jak se jim studuje - to je nejlepší ukazatel skutečnosti. Sama studuju na soukromé (VŠFS), v něčem jsou výhody, v něčem nevýhody, celkově ji ale úplně nezatracuju. Na AAU mě obory moc neoslovily, UNYP mi přijde fajn, v různých žebříčcích se umisťuje vysoko (jednen z nich zveřejňovaly HN, dohledej si), ale prostě už příliš drahá, za to se dá pomalu studovat v Londýně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené