arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jaké změny jste pocítily po vysazení Minervy? Zhubly jste, zmenšily se vám prsa? Ptám se, protože plánuji přestat brát HA, tak ať vím, co čekat. Vím, že tu diskuze o vysazení antikoncepce jsou, ale žádná se nezaměřuje konkrétně na Minervu.

arrow
profile_image
La Bella
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Merrisska: ahoj, já sice nevysadila, ale cca před 2 roky jsem přecházela na lunafem, což je asi o polovinu méně hormonů než v minervě...minervu jsme kdysi dostala kvůli hodně špatné pleti...takže když jsem přešla na lunafem, tak se mi zase pleť začala bouřit, spousta pupínků, více se mastila, i vlasy, během 2 týdnů jsem běhala pořád na záchod, asi zavodnění a shodila 4 kila, váha se pak ustálila, přestaly migrény a pleť se do půl roku dala zase nějak dohromady jako když jsem měla minervu, což neznamená, že je čistá, to zdaleka ne, začala jsem brát biosil plus, takže s ním se mi pleť tolik nemastí, tím pádem i pupínky jsou lepší, ale není to jako s minervou...jsem zvědavá, co se stane až jednou vysadím úplně i ten lunafem...máte s tím někdo zkušenosti, že jste přešli na slabší a pak vysadili úplně?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuji moc za odpověď. A prsa ti šla taky dolů, jak jsi zhubla? Já po ní teda taky nabrala, ale i prsa - šly asi o velikost a půl nahoru Ale poslední dobou mě trápí syndrom suchých očí a tak celkově mám dojem, že po čtyřech letech braní by to chtělo tělo pročistit. Jinak jak píšeš ty migrény, já na ně nikdy netrpěla až s tou Minervou. Takže to je potěšující, že Ti zmizely. A za jak dlouho jsi ty kila zhubla a ta pleť se ti začala bouřit po jak dlouhé době? Předpokládám, že to asi nebyla otázka měsíce, ale třeba tří?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já teda kdysi slabší antikoncepci vysazovala a u mě to nemělo žádný efekt. I když vlastně si vzpomínám, že jsem období, kdy se mi hrozně mastily vlasy taky měla, ale nejsem si jistá, zda to mělo souvislost s vysazením. Ale jinak nic. Jenže jsem nikdy netrpěla na mastnou pleť, měla jsem normální - teď po Minervě suchou. Takhle silnou antikoncepci jako je Minerva jsem nikdy předtím nebrala a jen u téhle jsem pocítila hodně účinků - jak ta prsa, tak se mi najednou úplně přestaly mastit vlasy (naopak mám najednou problém se suchostí konečků a třepením), ale zároveň mám pořád pocit takového zavodnění, bolesti hlavy, suché oči atd. Takže proto mě zajímá, co se stane po vysazení.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Merrisska: Ahoj, já jsem před 14 dny vysadila Minervu. Takže je to docela čerstvé a ještě se asi něco objeví, ale na pleti ani pupínek, vlasy nevypadávají. Prsa nemám nijak velká (ale nikdy jsem neměla, ani po antiko), ale zatím nepociťuji žádné zvláštní zmenšení. Pouze nejsou tak "neběhnutá" jak před MS nebo při braní anti.

Jediné v čem zatím vidím velké pozitivum, tak mi už v práci při delším sezení neopuchávají nohy a celý den je mám naprosto v pohodě a už ani nemám takový ten "pocit těžkých nohou" (nevím jak jinak to říci, než sloganem z reklamy ). Taky jsem si všimla, že mi pomalu ustupuje celu.

To celkové zhubnutí nebo záležitosti, které se projeví za delší dobu nemohu zatím potvrdit ani vyvrátit. Nicméně mám určitě lepší pocit.

Reaguji na Cindova: nechci Ti brát iluze ale po 14 dnech si moc změn nevšimneš...navíc u Minervy - vysokohormonální.... Mě se vše rozjelo za 2 měsíce a nyní po 8 měsících to graduje. Byla to sice Diane ale je to dost podobné

arrow
profile_image
bucinek07
od 22. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kamarádka nedávno vysadila a po 3 týdnech od vysazení pociťovala mastnější plet, začly se jí tvořit pupínky a i vlasy říkala že má mastnější.

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Údajně zakázaly prodej Minervy, doktorka mi ji už nenapsala a předepsala Bonadea, tak uvažuju že antiko vysadím úplně (na Bonadea je spousta negativních recenzí), ale bojím se zhoršení pleti.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji consuelaleachim: nechci Ti brát iluze ale po 14 dnech si moc změn nevšimneš...navíc u Minervy - vysokohormonální.... Mě se vše rozjelo za 2 měsíce a nyní po 8 měsících to graduje. Byla to sice Diane ale je to dost podobné

Já jsem psala, že záležitosti, které se projeví za delší dobu nemohu potvrdit ani vyvrátit.

Chápu, že někdo s tím má problém, ale po pročtení všech diskusí na omlazení jsem si pomalu myslela že týden po vysazení ze mě bude mastná chlupatá opice a to se zatím nekoná. Takže píšu jen SVOJE VLASTNÍ dojmy po 14 dnech.

arrow
profile_image
Nio
od 25. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, moje zkušenost- před rokem jsem porodila a doktorka mě po ukončeni kojeni ještě na tř měsice minervu napsala, pak už odmitla napsat. Brala jsem ji cca 7 let, kvůli špatne pleti. Řešila jsem co dal a nakonec jsem se rozhodla pro nehormonalni tělisko, mam ho cca dva měsice, pletˇ zůstala v pohodě, zhubla jsem 5 kg, ale dost se mi masti a padaji vlasy, takže čekam jestli se to ustali nebo ne. Co jsem se doktorky ptala říkala, ze důvodu muže byt spousta, ale třeba se tělo jen čisti. Tak uvidim.

arrow
profile_image
bucinek07
od 22. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kostka: Údajně zakázaly prodej Minervy

Ale ne u nás, pokud vím, tak ve Francii.

arrow
profile_image
Alessandra.
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, ja som užívala minervu dosť dlho, a už je to asi aj viac ako rok, čo som ju vysadila. Neschudla som nič, ani prsa sa mi nezmenšili, ale to asi preto, lebo keď som ju užívala, tak som nepribrala, a ani prsia sa mi pri jej užívani nezväčšili.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Cindova: neopuchávají nohy

Opuchávaly ti kolena? Já až když to čtu, tak sí říkám, že mi začaly nohy taky opuchávat. A to nemluvím o občasných křečích, na něž jsem taky nikdy předtím než jsem Minervu začala brát, netrpěla.
Já mám vysazeno třetí den a asi ještě je těch hormonů v těle dost, takže spíš vyčkávám, co bude.

Cituji consuelaleachim: Mě se vše rozjelo za 2 měsíce a nyní po 8 měsících to graduje

Můžeš to prosím popsat trochu konkrétněji? Myslíš pleť, vlasy nebo něco jiného?

Cituji bucinek07: mastnější plet, začly se jí tvořit pupínky a i vlasy říkala že má mastnější.

Tak já si říkám, že sice budu muset asi častěji mít vlasy, ale jako ve srovnání s tím, že se třepí konce vlasů suchostí.. Jen se bojím, že začnou padat, té tvé kamarádce vlasy zatím nepadají po vysazení?

Cituji kostka: bojím se zhoršení pleti.

Být tebou tak to promyslím. Ono zas je otázka jestli riskovat zdraví braním antikoncepce nebo mít mastnější pleť, i když chápu, že pokud ji člověk má mastnější a trápí ho, že to rozhodování je těžké.

Cituji Cindova: ýden po vysazení ze mě bude mastná chlupatá opice

Nad tím jsem se zasmála Hezké přirovnání

Cituji Nio: ale dost se mi masti a padaji vlasy, takže čekam jestli se to ustali nebo ne.

Jak dlouho jsi po vysazení Minervy? Toho se právě bojím, už takhle mám hodně jemné vlasy a pořád strašně chci dlouhé, takže to by mě fakt štvalo, kdyby začaly padat.

Cituji bucinek07: Údajně zakázaly prodej Minervy

Ale ne u nás, pokud vím, tak ve Francii.

Tyjo to ani nevím, to je fakt pravda? Asi zagoogluji, abych se o tom něco dočetla. Četla jsem jen o zákazu Diane v Americe, že se objevilo více případů mrtvičky či čehosi takového... Ale, co jsem četla tady na omlázku, Minerva má prý podobný obsah hormonů.
Reaguji na Alessandra.:
Tak jsi asi jedna z mála šťastných, které po této HA nepřibraly a neměla na ně nějaký zvláštní vliv. To se někdo má
Holky a co nálada? Zlepšila se vám po vysazení?

arrow
profile_image
Nio
od 25. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Merrisska: Od vysazeni cca 3 měsice, začaly padat po prvnim měsici vysazeni a padaj stale. Bala jsem se jak budu cela slita od akne a bolaku a nakonec pohoda a vlasy hrůza a děs. Si člověk nevybere! .Skoncila jsem s HA i kvůli křečakum, nechala jsem si je vyoperovat a uz mam nohu fakt pěknou, HA jsem brala fakt dlouho a tim jsem k tomu prispěla. Nasadila jsem ted Revalid tablety na vlasy, tak uvidime. Počkam jeste nejakej tyden a uvidim co dal.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Nio:
A jiné změny nepozoruješ? Třeba, že šla dolů váha? Jinak s těma vlasama jsi mě nepotěšila, toho se děsím, že mi začnou vlasy padat atp.. Ale třeba se to brzy spraví... Revalid by podle toho, co mi říkala lékarnice mohl pomoct. Ptala ses na to doktorky?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené