arrow
profile_image
JennynQa
od 23. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, minulý týden jsem byla na dovolené, jela jsem autobusem a pokaždé - cestu tam i zpátky - jsem si zapomněla vzít prášek. Pravidelně ho beru kolem 22 hodiny, cestou tam jsem si ho vzala asi v 8 ráno a cestu zpět do ČR kolem půl páté ráno. Na dovolené nebyl problém, ale po příjezdu domů jsem hned druhý den začala špinit. Špinění mám už třetí den, hlavně po sexu... Myslíte, že můžu být těhotná? Kdysi mi gynekoložka řekla, že pokud si zapomenutý prášek vezmu do 24 hodin, není to žádný problém... Tohle vlastně nebylo ani 12-ti hodinové zpoždění. Přemýšlela jsem, čím to může být, nikdy se mi to nestalo a to jsem si už několikrát zapomněla vzít prášek... Může na to mít vliv i změna prostředí nebo něco takového? Celkem mě dnes i bolí hlava a břicho, ale nevím, jestli to s tím souvisí...

Mám pocit,že pokud si prášek vezmeš do 12 hodin,tak se nic neděje. Možná to bude tou změnou klimatu.

arrow
profile_image
Cassidy_
od 27. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já třeba, když si zapomenu vzít prášek jen o víc než tři hodiny, tak už mě bolí břicho a špinim. Ale to bude spíš tím, že beru Azalia čistě gestagenní antikoncepci. A jak píšeš o tom krvácení při sexu, to jsem měla, když jsem brala normální prášky pořád, bez přestávky, tak po čase se mi tohle stávalo.

arrow
Neprodává v Bazaru

mě už se tohle taky stalo, buď si vem večer jeden prášek a ráno další a pak už zase jen večer a nebo musíš udělat klasickou pauzu na menstruaci.. Myslím, že takhle to radí v Qlaiře v návodu a mě to pomohlo.. dávají tam těch hormonů tak málo, že fakt stačí pár hodin a hned se špiní.. Ale zase nás chrání před jinými komplikacemi - embolie.. H.

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj, já ztřeba beru Logest a jednou jsem si jej místo v 9 ráno, kdy jej beru, vzala až ve dvě odpoledne, protože jsem byli na jednodenním zájezdu a tak jsem na to zapomněla a špinila jsem hned druhý den.. po dvou nebo třech dnech, kdy jsem si zase vzala tabletku v dobu, ve kterou ji beru pořád, bylo všechno v pohodě.. tohle špinění myslím dělají takové ty slabší prášky (jako je i Logest)..

arrow
profile_image
Sheala
od 28. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dnes, 18:05:08 - Připojeno během spojování:
Krvácení po vynechání jedné pilulky HA

Zdravím. Beru teď druhý měsíc novou HA a v druhém týdnu jsem jednu pilulku vynechala. Druhý den jsem brala dvě zároveň. S touto HA se mi dostaví krvácení až 4. den po dobrání plata, ale když jsem teď vynechala jen jednu, druhý den se mi spustilo krvácení. Rozhodla jsem se plato normálně dobrat a hned navázat dalším. Myslíte, že jsem se rozhodla pro správný postup? S minulou HA jsem nikdy krvácet nezačala, když jsem zapomněla vzít jednu pilulku. Teď beru antikoncepci Flaya. Děkuji za rady

arrow
profile_image
Jocelinn
od 28. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já to tak dělám, že doberu plato. Za těch x let co beru HA se mi to taky párkrát stalo a vždy jsem to plato normálně dobrala. Většinou to ale znamenalo špinění ještě nějakou dobu po dobrání. Beru Yazz.

arrow
profile_image
Pavla Bellis
od 18. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nasadit další platíčko je jistější. A to krvácení se může stát, jednou jsem se přesně na tohle ptala a bylo mi to vysvětleno tak, že pokud se nebere zcela pravidelně, sliznice může být náchylnější ke krvácení a někdy prostě něco pustí. A prý hlavně při vzrušení

arrow
profile_image
Sheala
od 28. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Pavla Bellis: jů, tak to bude možná ono, po změně HA se se mnou dějí divy díky

arrow
profile_image
Pavla Bellis
od 18. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sheala: časem si to všechno vychytáš já už i spolehlivě poznám, když si prášek zapomenu vzít kolem desátý večer..kolem čtvrtý ráno se probudim, protože to cítím v briše

arrow
profile_image
lenkam13
od 22. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky se mi stalo po přechodu na jinou HA. Za pár týdnů se tělo srovná. Ber prášky dál, jako by nic

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,
stává se mi to tak jednou za čtvrt roku. Když jsem si zapomněla vzít prášek, začala jsem hned špinit. Pokračovala jsem ale v braní prášků dál A beru Belaru..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené