arrow
profile_image
obulka
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky už asi 5 let beru antikoncepci (Minervu) . Ted poslední dobou jsem si všimla že se skoro vůbec nezvhčuju. Jak normálně tak před sexem. Říkala jsem to doktorce a ta mi na to jen řekla že se to při užívání anti. stává , že mám při sexu používat lubrikant. To mě napadlo i bez ní . Ale spíš mě udivilo že mi nijak jinak neporadila. Přece nebudu všude po kapsách nosit lubrikant " kdyby náhodou" jsme na to s přítelem měli chut jinde než doma . Ptala jsem se jestli by mi třeba nepoohla výměna anti. ale řekla mi že mi jí nechce vyměnit když mi jinak ve všem vyhovuje. Ptala jsem se ještě na její názor výměny anti. po pár letech , že jsem slyšela že by se měla měnit po pár rocích. Na to mi řekla že je to jen fáma že si to vymysleli výrobci bo kdo. No pěkně mě překvapila , ale zas sem si říkala že ona je doktorka a měla by to vědět líp. Ted mám zrovna menstr. a připadá mi že i tampon se mi hůře zavádí. Už nevím jstli si to sama vsugerovávám nebo ne. Co myslíte vy?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

To je časté při braní HA a myslím, že by výměna nepomohla.

arrow
profile_image
sylviking
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem i kvůli tomuhle antikoncepci vysadila a u mě to byl tedy obrovský rozdíl! Brala jsem lunafem.

arrow
profile_image
obulka
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže opravdu pomůže jen vysazení?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na obulka: Myslím, že jo

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dají se koupit i takové malinké lubrikanty, které se vlezou do každé kabelky

Reaguji na obulka:
Tomuhle bych i věřila, pokud ti HA nezpůsobuje žádné výrazné zdravotní problémy, tak proč ji měnit? Tělo dostává zabrat při HA, tak raději ho moc netrápit. Já sice nejsem doktorka, ale toto bych jí asi věřila.

Mám ten stejný problém, doktorka mi taky ohromně radila použít lub. gel, fakt by mě to nenapadlo Dlouhodobě jsem brala jen 2 druhy HA a u té první to bylo lepší, ale nevyhovovala mi v jiných věcech, teď je to ještě horší, nicméně abych zkoušela další a další a hledala tu "správnou" (pokud vůbec existuje), na to nemám moc odvahu Asi rok jsem měla přestávku a fakt ten problém z 80% zmizel, takže je mi jasný, že vina je ze strany HA

arrow
profile_image
domiik
od 28. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vysadila sem HAK před dvěma měsící a už po týdnu byl nárůst chutě na sex a i právě zvlhčení i když s tím se i při HAK problém neměla ..

arrow
profile_image
denmisca
od 16. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak já mám teda vysazenou antikoncepci od srpna a nemám pocit, že bych jaksi byla vlhčí já si prostě myslím, že za tím je chlap. s některým to šlo lépe a s jiným hůře, nezávisle na tom, jak dlouho jsem brala antikoncepci. ale každá to můžeme mít jinak

Taky jsem nepozorovala zlepšení lubrikace po vysazení antikoncepce.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji denmisca: myslím, že za tím je chlap

To fakt ne. Aspoň ve většině případů

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ziralka: Antina mému tělu sdělovala, že nechci otěhotnět, tak na co by mě zvlhčovalo

to je pěkně napsaný....taky mám tu zkušenost

a ten apetit po vysazení po dlouhodobém braní (cca 20 let)....je neprovnatelný

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené