• zobrazeno 1057
 • likes 1
 • mám zájem 0
Datum vložení: 17.6.2013   Naposled upraveno: 6.4.2015 

Canyon 2 repráky s usb

Velikost
2ks
Stav
Nové
cena bez dopravy
198
původně 199 Kč
Nebo vyměním za něco jiného

Předmět již není v nabídce 

  Důvěryhodný ověřený prodejce
  ha_nina  | 
  100 %     pozitivní hodnocení 36    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Určitě se mrkněte i na moje ostatní
  nabídky! V případě, že si vyberete alespoň dva kusy, poskytuji automaticky slevu. Cena je bez poštovného a standardně zasílám doporučeně dle tarifů České pošty. Na Vaše přání nemám problém zaslat i obyčejně, ale za případnou ztrátu z pochopitelných důvodů nemohu nést zodpovědnost. Hodně lidí si formu obyčejně objednává a zatím byl problém pouze jednou.Canyon CNL-SP20HJ, Rising Sun

  Nabízím tento nový, netknutý i jako dárek vhodný set krásnejch repráčků.
  Canyon CNL-SP20HJ představuje stylové reproduktory v provedení 2.0 (2 satelity bez subwooferu). Výkon těchto reproduktorů je 2x 2,5 W, celkem tedy 5 W. Výrobce zvolil pro tento model design silně inspirovaný Japonskem a jehož motiv tvoří vycházející slunce v bílo-červeném barevném provedení. Mezi moderní vychytávku patří cool vestavěné LED světlo, které bliká podle frekvence hudby.
  Prodávám značně pod cenou!
  Reproduktory se vyznačují snadnou přenosností a nabízejí skvělou kvalitu zvuku pro poslech hudby nebo sledování filmu. Frekvenční rozsah satelitu je 100 Hz až 18 kHz. Jejich snadné ovládání potvrzuje dobrý přístup k ovládání hlasitosti.

  K počítači či notebooku se připojují pomocí USB konektoru, ze kterého jsou i napájeny. Na reproduktorech se nachází 3,5 mm line-in vstup s podporou plug-and-play, do kterého lze bez instalace ovladačů připojit externí zdroj zvuku a následně ho pouštět z reproduktorů. Tento způsob připojení se hodí nejvíce, pokud nemáte při ruce počítač či notebook a chcete si vychutnat kvalitní zvuk, třeba z MP3 přehrávače.

  Rozměry CNL-SP20HJ jsou 85 x 85 x 108 mm a jejich hmotnost je 440 gramů.

  Podobné nabídky