Smazat

Chce po mně udělat "první krok"

Zdravím, mám (snad) menší problém se svým přítelem - nejsme spolu dlouho, ale teď mi řekl, že se chce rozejít, že mě vůbec nezná a neví jaké mám plány do budoucna. Pořád byly nějaké náznaky, ale až dnes sem si jistá, že celé tohle je jen nějaký test, aby viděl, jestli o něj dokážu bojovat a udělat tzv. "první krok" - protože neustále čekám až on něco udělá a pak se podle toho zařídím (to mi také řekl). Má pravdu, ale bylo to jen mým strachem, že ho vyděsím.... vím, byla to blbost. Chci se zeptat - zažila ste některé něco podobného? Jde mi o to, že ho nechci ztratit a sem ochotná ty první kroky dělat...jen mě teď vůbec nenapadá, jaký první krok by ho mohl "uspokojit". Jestli by mu mohlo stačit, že se otevřu, nebo zda ho mám přemlouvat až se se mnou nerozchází....děkuju za jakýkoli nápad
 
arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Má pravdu, ale bylo to jen mým strachem, že ho vyděsím....

Nechápu, jak to myslíš, že je to test?, jakože se s tebou rozešel, aby otestoval, zda budeš bojovat.
Podle mě, jestli jsi se s ním necítila natolik příjemně a bezpečně, aby jsi mu říkala, co cítíš, své plány do budoucna atd....tak to nebyl nějaký neoprávněný strach, ale spíš jsi cítila, že o tebe zase až takový zájem nemá a to je myslím pravda, když se hned rozchází místo toho, aby si třeba promluvil, dává ti nějaké testy a kdovíco. To je snad jedno, co ho uspokojí, myslím, že jsi se chovala jen tak, jak jsi to cítila a když nemá zájem, jeho problém, já bych ho teda nepřemlouvala.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem nevěděla, že se láska a vztah jako takový něčím podmiňuje a už vůbec ne takovou strategií a nesmyslnými důkazy , které po tobě požaduje přítel. Myslím, že je to jen zástěrka ke skutečnému důvodu a to ,že prostě nesplňujete nároky jeden druhého.

Pokud ho chceš přemlouvat k tomu , aby s tebou zůstal pak jsi přinejmenším dost velká zoufalka. Já bych to teda neudělala ani omylem.

arrow
profile_image
snajpr
od 7. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ano, tak nějak mi to trochu přijde. Že je to test, nebo mě tímhle jen chtěl "postrčit", abych se konečně otevřela. A své plány apod. sem mu říkat chtěla a chci, jen sem k tomu nesebrala odvahu. On se mnou ty plány do budoucna dělal... a nejdřív sem si taky myslela, že nemá takový zájem, dokonce sem mu to i řekla. Teď už sem si ale jistější, že mě má rád. A promluvit si právě v nejbližší době máme...proto tenhle můj příspěvek, protože sem z jeho chování zmatená a nevím přesně co udělat...

mikkýsek: něco podobného mi řekl - že tohle je vztah a ne šachy. Jinak přemlouvat ho nehodlám. Asi sem se špatně vyjádřila - spíš sem měla na mysli, jestli si nemyslíte že "chce být přemlouván".

arrow
profile_image
Minnies
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Myslím, že je to jen zástěrka ke skutečnému důvodu a to ,že prostě nesplňujete nároky jeden druhého.

Pokud ho chceš přemlouvat k tomu , aby s tebou zůstal pak jsi přinejmenším dost velká zoufalka.


Souhlasím, také si nemyslím že je to nějaký "test" prostě není to s tebou takové jaké čeká a tak ti jasně řekl, že se s tebou chce rozejít, nic jiného za tím nehledej.

arrow
profile_image
Minnies
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji snajpr: spíš sem měla na mysli, jestli si nemyslíte že "chce být přemlouván".

Ne nesmyslím, podle mě je rozhodnutý a skrytý úmysl bych za tím nehledala, vyjádřil se jasně.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji snajpr: Teď už sem si ale jistější, že mě má rád

On tě má rád a proto se s tebou rozchází?

Cituji snajpr: A své plány apod. sem mu říkat chtěla a chci, jen sem k tomu nesebrala odvahu

Tak on místo, aby ti řekl třeba, že tě miluje a můžeš mu všechno říct, tak se s tebou rozejde? To je asi fakt zamilovaný.

Nevím, co chce, protože neznám váš vztah a z tohoto těžko soudit, já myslím, že nemá moc zájem a tak ti řekl, že tě nezná a tak a myslel si asi, že ti to bude stačit a necháš ho. Spíš se zamysli, co chceš. Jestli ho chceš tak moc, tak pro klid duše mu řekni, že ho máš ráda a chceš s ním dál být a jestli by ti byl ochotný dát za nějakých podmínek ještě šanci a uvidíš, co z něj vyleze. Třeba má jen takovou povahu a zkouší, co pro něj uděláš, nevím.
Ale nějak moc se mi to stejně nezdá.

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně se tohle jednou stalo. Kluk se se mnou najednou rozešel s tím, že necítí, že by byl milován a necítí ze mě ten zájem a nadšení (byl, jen to neumím tak brzo dát najevo, měl počkat). Pak po letech, když jsme se bavili, říkal, že čekal, že ho budu přemlouvat a tím bych mu tu lásku dokázala a že byl hrozně zklamanej a smutnej pak z toho rozchodu Takže asi takoví chlapi vážně jsou Ale mně to teda přijde divný a ujetý a trošku "hysterický" a nedospělý. Takový zkoušky a testy.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

teda takový test jsem nikdy nezažila a ani nikoho neznám, proč je pro tebe tak těžké si přiznat, že se s tebou rozchází a nějaký test sis jenom vymyslela ve své hlavě? to jako že ho máš přemlouvat, aby tě neopouštěl, abys mu dokázala jaký on je frajer a jaká jsi ty zoufalka? i kdyby to takhle fakt bylo, tak bych do toho rozhodně nešla

jediné co, tak bych si s ním otevřeně o vás promluvila, o tom co k sobě cítíte a jaké máte plány do budoucna, zvlášť pokud naznačuješ, žes v tom vztahu možná nebyla dost upřímná a otevřená…ale promluvila! ne přemlouvala...

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji snajpr: Teď už sem si ale jistější, že mě má rád.

No já bych si tak jistá nebyla. Když mám někoho ráda, tak se s ním nerozcházím a když mi něco vadí, tak si s ním promluvím a nepraktikuju takovýhle "testy"

arrow
profile_image
snajpr
od 7. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

děkuju holky!
No na promluvení se chystáme, jen právě nevím s čím tam mám jakože jít, protože nevím sama co si o tom myslet... chvíli mi přijde, že je naprosto rozhodnutý a chce konec, i přesto, že mě má rád. Jindy mi zase přijde, že mě tím chce opravdu popostrčit, abych byla otevřenější (věty typu "vím že ty se stejně stáhneš a počkáš co řeknu já"), protože ho už asi unavuje čekat až něco udělám. Nějak v duchu jak psala Constantine. Ale chystám se mu říct, že s ním chci zůstat a povědět mu co chci od života, protože to vím, jen sem mu to neřekla.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji snajpr: chvíli mi přijde, že je naprosto rozhodnutý a chce konec, i přesto, že mě má rád.

Posloucháš se? Logicky - když mám někoho rád, tak se s ním přeci nerozcházím.

arrow
profile_image
snajpr
od 7. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Lady Flame: poslouchám a proto si myslím, že mě jen "zkouší". Ačkoli si asi myslíte, jak moc blbá sem, tak to vidím hodně realisticky...právě proto sem sem taky napsala, protože sem prostě nevěděla, co si o tom všem mám myslet. Chová se trochu rozdvojeně. Ale vy to tady vidíte dost jednoznačně, takže děkuju!

arrow
profile_image
snajpr
od 7. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
můžu další dotaz? Po celém týdnu vyměňování mailů sme se sešli. Bylo to takové - nevím, naprosto normální, uvolněné. Dokázali sme o všem mluvit, já mu vysvětlila jak to vidím a proč sem dělala věci, které sem dělala. On mi zase řekl svůj pohled, jak myslel to že mě nezná apod.. Řekla sem mu vlastně všechny ty věci, které sem mu chtěla říct ještě před rozchodem, a které chtěl tak dlouho slyšet - plány do budoucna apod. Bylo vidět, že některé věci ho "dostaly", že prostě tohle chtěl slyšet a řekla bych, že se mu to i líbilo. Nakonec sme si povídali asi 4 hodiny. Bohužel se k tomu přimíchal i trochu alkohol a nakonec sme skončili jak sem předpokládala-v posteli. I tak pokračovalo povídaní a takové to sdělování "o sobě". Ráno se se mnou rozloučil polibkem a slovem "pa". Nakonec sme spolu šli ještě na oběd, protože si u mě nechal deštník, tak sem mu chtěla ještě dát... Když sme se pak loučili, bylo vidět že ani jeden nevíme, jak se vlastně rozloučit...nakonec z toho bylo jeho zatahání za mou šálu a "čau". Ale viděla sem na něm, že mě má rád...opravdu. A teď mi jde o to, jestli mu mát třeba napsat, nebo ho chtít znova vidět, nebo jestli ho nechat třeba týden, jestli se ozve...jak už sem psala, chci ho zpátky. A myslím, že mu nejsem lhostejná. Jen to teď chci udělat správně. Děkuju za jakýkoli názor

arrow
profile_image
Elis71
od 4. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můžu se zeptat, jak jsi viděla, že tě má opravdu rád? Jjak dlouho jste spolu? Už jen to, že jste nevěděli, jak se rozloučit.... Já bych si tady asi řekla, jestli by na mě v budoucnu to takhle zkoušel, že když mu něco nebude vyhovovat, tak že mi řekne, že je konec, aby mě k něčemu donutil. Musí tě brát takovou jaká jsi, někdo se otevře dřív někdo dýl. Ale je to pouze můj názor, záleží na tobě samé.

 

Téma Chce po mně udělat "první krok" je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené