arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
4 roky jsem brala HA. V průběhu braní jsem vystřídala asi 4 druhy antiko.
Před rokem a půl jsem vysadila a po vysazení mi začaly problémy - velmi mastné vlasy (nikdy jsem na to netrpěla), přibírání,velmi mastná pleť, špinění uprostřed cyklu.
Po půl roce se vlasy přestaly tak moc mastit. Po roce se mi ale vytvořila ve vlasech seborea, léčila jsem ji. Nyní po roce a půl se mi seborea vytvoří jen když jím sladké (nikdy jsem na toto netrpěla) a špinění úprostřed cyklu trvá.
Nevíte prosím Vás, jestli je to pořád způsobené rozhozenými hormony nebo něčím jiným?Brala jsem toho hodně na úpravu hormonů a srovnala se mi váha. Ta je v pořádku. Pleť je taky v pořádku. Jen ty vlasy... Na kvasinky jsem nikdy netrpěla.
Děkuji za názory.

arrow
profile_image
xiuxina
od 17. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vedeš si menstruační kalendář?
To tady nevyřešíš, krvácení mimo cyklus může mít údajně různé příčiny, nespekuluj a zajdi ke svému gynekologovi, nejlépe i s vyplněným menses kalendářem.

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na xiuxina:
tam už jsem byla a chtěla mi nasadit umělé hormony, jinak jsem prý v pořákdu

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

napadá mě jediné a to, že mám poškozenou střevní mikrofloru...

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji skarma007: tam už jsem byla a chtěla mi nasadit umělé hormony, jinak jsem prý v pořákdu

vyhánět čerta ďáblem, no to je super, podle mě to samozřejmě může mít souvislost ale doktor to asi žádný nepřizná, zřejmě by to chtělo někoho kdo se zabývá celostní medicínou...

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sára2:
asi tak, umělé hormony nechci ani za nic, asi zkusím někoho takového najít, díky

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Podle mě to může mít souvislost, mě se po vysazení udělalo plno takových "nešvarů", ale mě pomohlo i to, že jsem se z toho hodně stresovala a už dopředu se bála, co všechno přijde Takže se zkus asi co nejvíce uklidnit a spoléhat, že to časem všechno přejde

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prohrabej se pilulkami z tradiční čínské medicíny. Já se díky nim zbavila právě té seboroické dermatitidy a to jsem před tím čtyři roky zkoušela kde co (MMS, chlorellu, aloe vera, očisty jater a střev, enterosgel, vypustit sladké, nejím výrobky z mouky...). Teď tam zkouším další pilule na jiný můj problém. Najdeš tam i pilule na gynekologické problémy. Myslím si, že hormony nebudeš mít pořád v rovnováze. URL

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lilitha:
děkuju, doufám, že máš pravdu musím se začít taky zdravě stravovat a vynechat úplně cukry, ty mi dělají dost velkou neplechu

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Helmut:
moc děkuji určitě vyzkouším, jsem už bezradná

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na skarma007: Na to je jednoduché řešení: probiotika.

Kudy chodím tudy radím hormonální jogu + gynnex. aspoň půl roku. Já jsem konečně ok po 10 letech na Dianně byla jsem rok a půl bez MS, oběďarovaná, bez vlasů, se seboreou a dalšími podobnými chuťovkami.

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na slimatko:

o těch jsem taky uvažovala, ale nevím právě, kde je přimo zakopaný pes a doktoři mi tohle bohužel neřeknou. Ale jak to tak vypadá, tak si myslím, že budu mít špatnou střevní mikrofloru

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na consuelaleachim:

gynex jsem brala dva měsíce a bohužel mi nepomohl, beru asi dva týdny kontryhelový čaj a ten na mě působí mnohem lépe o ty joze dost uvažuju, ale nemám pořád odhodlání...

Cituji skarma007: ale nemám pořád odhodlání

tak si uvědom, že máš asi problém s hormony. sami se Ti třeba nesrovnají, či to chce roky..já hormony brát nesmím. nikdy už. takže jsem si je uměla vytvořila a jak - aktivováním žláz s vnitřní sekrecí - a to jde horm. jógou....ale klidně pátrej a tápej dál

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené