Ahoj holky , potřebovala bych poradit.
Před 4 měsíci jsme vysadila HA Diane35 , kvuli nechuti na sex .
24 října jsem měla pohlavní styk a praskl nám kondom , jela jsem na pohotovost pro Postinor .
Kvuli vysazení HA jsem měla spoždení měsíc a pul , ale díky Postinoru jsem to dostala 29 října.V čem je problém , nemohu už to vydržet , menstuaci mám dostat až teda toho 29 listopadu , ale buh ví jestli vubec , ale nemužu už vydržet nemít sex , protože se s kondomem stejnak už bojím a taky hlavní duvod je , že mám obličej plný strašně osklivých bedaru Nejhorší co muže být.
Ještě jedu na hory a tam prášky opravdu už budu potřebovat
O co jde vubec Myslíte , že už ted mužu zajít na gyndu aby mi píchla vyvolávací injekci ? Když to ještě není termín do menstruace , ale termín je toho 29 listopadu ? Muže to být nějak rizikový ? Doktorce to nechci takhle říkat ona by mě zase poslala do háje , je zlá a ničemu nerozumí , ani jsem nenahlásila ten Postinor pač ta by mi dala , pořád mi říkala at nevysazuji , ale udělala jsem to a už vidím jak říká , já vám to říkala slečno . Děkuju

Cituji Aneee: Doktorce to nechci takhle říkat ona by mě zase poslala do háje , je zlá a ničemu nerozumí , ani jsem nenahlásila ten Postinor pač ta by mi dala

Nějak nechápu, proč teda nezměníš doktorku, když té své současné tak nedůvěřuješ...

Reaguji na petraparis: vyměnila jsem už 3 první byli dva chlapy a pak tahle a nikde jsem nebyla spokojená , už nevím kam mám jít .

Reaguji na Aneee: A proč jsi nebyla nikdy spokojená? Proto, že měli jiný názor než ty? Já být tebou, tak bych si s doktorkou o všem normálně popovídala, určitě nebude tak hrozná, jak píšeš

Nene první pán doktor neměl ani ultrazvuk , neměl vybavení . Druhý neuměl poradit a jen urážel , neuměl mi vyléčit kvasinky .
Tahle doktorka co se týče léčby je suprová , ona je milá a tak , ale když jsem jí řekla , jak chci vysadit HA tak mi začla říkat jak v žádným případě , že jsem mladá a jestli chci otěhotnět nebo co . Když jsem jí stejnak vadila před rokem , tak mě seřvala strašně , proč to dělám a tak , ale to jsme jí neřekla , že nemám po ní chut na sex to je pravda , ale já se neumím tý doktorce tak otevřeně svěřit , mám s tím problémy.

Cituji Aneee: to jsme jí neřekla , že nemám po ní chut na sex to je pravda , ale já se neumím tý doktorce tak otevřeně svěřit , mám s tím problémy.

To je ale chyba. Třeba, kdybys jí řekla, jaký vliv na tebe HA měla, tak by se chovala jinak... nikdy nevíš. Pokud jí ale nejsi schopná otevřeně nic říct a nedůvěřuješ jí, tak by asi opravdu bylo nejlepší najít si jiného dokora/doktorku, které/kterému budeš plně důvěřovat.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Doktorů jsou v naší republice stovky a ty nevíš kam jít.....no hlavně že výmluva se najde vždycky....

už do sebe nic nervi dalšího, nejdřív Postinor, pak injekci, dyť to tělo nebude vědět co má dělat dřív chudák

arrow
profile_image
ivetkaa
od 28. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doktorka mi dala injekci až po půl roce od vysazení antiko, kdy jsem stále neměla menstruaci (a ještě před injekcí mi dala slabší léky, injekce přišla až když nezabraly...léky mi dala po 3 měsících bez menstruace, říkala, že kratší doba se neřeší)...můžu se zeptat, proč ted ale nemůžeš mít sex?co zkusit kondom spolu s pharmatex krémem?to už by ses nemusela bát...i kdyby prasknul tak to vyřeší krém nějak ale nechápu, proč jsi normálně doktorce neřekla že ti tato antiko nevyhovuje a nenechala si napsat jinou...takhle jestli ted začneš něco brát tak budeš už mít hormony totálně rozházené...

Nebo můžete zkusit jiné kondomy, jsou i silnější, např. modré Durexy

arrow
profile_image
tecerna
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ivetkaa: nějak ale nechápu, proč jsi normálně doktorce neřekla že ti tato antiko nevyhovuje a nenechala si napsat jinou...takhle jestli ted začneš něco brát tak budeš už mít hormony totálně rozházené...

taky nechápu, vysadit a pak začít brát znovu, to je fakt trochu hloupost..

No právě kvuli tomu , že jsem neměla vubec chut na sex , když jsem jí vysadila , vyhledávala jsem ho každý den s HA jednou za měsíc , ale pak nám prasknul a boužel i mám obličej plný akné .
Dobře počkám až to dostanu a pak poletím pro prášky , tak jen doufat ted abych to dostala.

Cituji Aneee: počkám až to dostanu a pak poletím pro prášky

Doufám tedy, že ne pro ty samé, ale že si necháš předepsat něco jiného, co ti bude lépe vyhovovat

arrow
profile_image
4M1SU
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Upřímě se ani reakci lékařky nedivím...vysadit HA bez porady s lékařem a pak experimentovat s dalšíma snad ještě horšíma hormonama (postinor, injekce)...měla sis nechat napsat jinou a ne hned vysazovat...akorát to budeš mít celou dobu rozházený než si tělo zase zvykne...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené