Co je to tekutý facelift?

Díky tekutému faceliftu můžete vypadat za pár minut a bez řezání i o několik let mladší. Co přesně tekutý facelift obnáší? A jak se liší od jiných omlazovacích procedur?

Ženy byly dlouhou dobu zvyklé na procedury, prostřednictvím nichž jim odborník na kosmetickou a estetickou chirurgii vyhladil vrásky. Jenže podle výzkumů tvoří  mladistvý vzhled z 80 % kontury a proporce obličeje. Správnou rovnováhou mezi  těmito dvěma ukazateli je možné zajistit, aby vám lidé hádali podstatně nižší věk.

Odstranění vrásek nezaručuje mladistvý vzhled

Pouhé odstranění vrásek či zvednutí koutků nepředstavuje v oblasti omlazení efektivní řešení, protože s postupem času nejen stárne pokožka, která se ztenčuje a ztrácí pružnost, ale kosti v obličeji ustupují a tkáň i svaly ochabují. To má za následek nejen tvorbu vrásek, ale i propadlé tváře a povislou kůži. Můžete si nechat odstranit všechny vrásky, jenže to vám celkově mladistvější vzhled nezaručí. 

V tomto směru je vhodným řešením tekutý facelift (liquid facelift), což je neinvazní procedura, která v porovnání s jinými omlazujícími procedurami vnímá vzhled obličeje komplexně a pro každého je nastavena individuálně. Pokud nechcete jít pod nůž a zároveň toužíte po skutečném omlazení, je tekutý facelift procedura určená přímo pro vás.

Místo nože jehly

Ne nadarmo se říká, že pro krásu se musí trpět, a tak i když se nožům v případě tekutého faceliftu vyhnete, jehlám bohužel nikoliv. O botulotoxinu či kyselině hyaluronové jste v souvislosti s omlazením určitě slyšela. Čím se tedy tato metoda liší? V případě tekutého faceliftu „nové generace“ speciálně vyškolení lékaři přesně definují, kam je potřeba injekci aplikovat.

Zkušený lékař dokáže pomocí pár vpichů napravit pokleslé koutky, propadlé tváře, povislou kůži v podbradku, unavený vzhled pokožky i nerovný nos. Zásadní je při aplikaci tekutého facelitu to, že je vždy zachován přirozený vzhled. Vždyť opravdová krása spočívá v přirozenosti.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Životní styl

Výrazný make-up, falešné vlasy, uměle opálená pokožka, luxusní šaty – vizáž jako panenka, ve skutečnosti se však jedná o živé bytosti. Kdo z vás někdy viděl známou reality show Malé královny krásy, bude okamžitě vědět, o co se jedná. Ostatní čtěte, ovšem na vlastní riziko.

DOPORUČUJEME
Pravda o liposukci očima odborníka

Pravda o liposukci očima odborníka

Plastická chirurgie

Liposukce je metoda, při které se odstraňují ložiska tukových buněk z problematických partií. Patří k nejoblíbenějším zákrokům plastické chirurgie vůbec, což ale neznamená, že je vhodná pro každého a pro všechny části lidského těla. Jaká je realita?NOVÉ
Nejlepší sukně na podzim a zimu 2016/2017

Nejlepší sukně na podzim a zimu 2016/2017

Oblečení