Jahodově červená v módě

Sytě červená barva působí hřejivě, je elegantní a ideální na podzim. Víte, jak jahodově červenou nosit, s jakými barvami kombinovat či jaké k ní zvolit líčení?

Jahodově červená barva je oblíbená pro svou schopnost okouzlit jak v malém, tak i velkém množství. Je oslnivá a intenzivní, že skoro září. Pokud zvolíte červený outfit, budete zářit společně s ní, ale musíte vědět, jak tuto barvu nosit a s čím ji kombinovat.

Jak nosit červenou?

zoom Zvětšit

Kombinace s černou a zlaté prvky

Výhodou opravdové červené barvy je, že její podtóny lichotí velké škále odstínů pleti. Při jejím nošení jsou vhodné kombinace různých textur. Zvolit můžete například kombinaci lakované kůže s vlnou či hedvábným saténem. Jak je známo, v módě se fantazii meze nekladou. Předností červené je také to, že dokáže podtrhnout detail nebo zvýraznit pas.

Barevné kombinace

Jahodově červená barva a její podtóny ladí s neutrálními barvami jako jsou černá či šedá. Při této kombinaci bude hrát červená barva prim, dokonale vynikne. Luxusního vzhledu dosáhnete v kombinaci červené se zlatou. Jestliže ráda experimentujete, vyzkoušejte kombinaci červené s kobaltovou. Touto kombinací vznikne nevšední kontrast.

Líčení k červenému outfitu

K naprosté dokonalosti vám chybí doladění outfitu s líčením. I když je červená velmi kontrastní, nemusíte se bát sáhnout po rtěnce. K červenému outfitu si namalujte rty rudou rtěnkou. Sáhnout můžete i po odstínech do korálova, růžova nebo bordó. Nemusíte přitom hledat stejný odstín rtěnky, jaký má váš outfit. Stačí se držet podobných barevných tónů.

Náš tip: Nezapomeňte na doplňky. Podle množství červené a barevné kombinace volte kabelku. Můžete zvolit červenou, ale i kontrastní modrou. Ze šperků vynikne jak zlato, tak i stříbro. Boty mohou být v červené i klasické černé barvě.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Raw strava aneb život bez sporáku

Raw strava aneb život bez sporáku

Životní styl

Takřka celosvětovým hitem se stalo raw stravování – tedy jídlo bez tepelné úpravy a chemických přísad. Je tento typ stravování z dlouhodobého hlediska zdraví prospěšný? Co vše živá strava obnáší? Jaká jsou úskalí či rizika?

NOVÉ
Připravte svou pleť na zimu

Připravte svou pleť na zimu

Kosmetika

Suchý vzduch, nízké teploty a sníh mohou mít na pleť neblahý vliv, ale naštěstí můžete svou pokožku na chladné období připravit.NOVÉ
Jak předcházet a léčit zánět močových cest

Jak předcházet a léčit zánět močových cest

Životní styl komerční článek

Pálení a řezání při močení, zakalená moč, bolest v podbřišku, nevolnost nebo časté nutkání na močení jsou hlavními příznaky zánětu močových cest. Dá se mu nějakým způsobem předcházet nebo zánět vyléčit i bez nutnosti užívání antibiotik?