Laserová epilace intimních partií není tabu

Také vás omrzely žiletky? Přečtěte si zkušenost naší čtenářky o tom, jak vypadá laserová epilace intimních partií. Už dopředu vám můžeme prozradit, že to nebolí a efekt je trvalý!

zoom

Přišel čas, kdy už jsem toho měla dost. Už mě vážně přestávalo bavit se holit, a to hlavně na intimních partiích. Bylo to pořád žiletka sem, žiletka tam, tuny holící pěny, pak litry olejíčku a pár kilo krému. A tohle hezky pěkně několikrát za týden. Moje chloupky totiž rostou rychlostí světla, musela jsem tomu nějak zabránit.

Vosk? Děkuji nechci!

Ano, prožila jsem si i krátkou etudu s voskem a cukrovou pastou. Bylo to při těhotenství, kdy pro mě díky bříšku nebylo fyzicky možné se oholit, aniž bych si neublížila. Jenže vosk mi absolutně nevyhovoval. Tak divně lepil a na tu bolest jsem si nikdy nezvykla.

Laser? V těchto místech? Jak?

Začala jsem tedy pátrat na internetu a hledala schůdnější variantu. Laserová epilace, rychle a bezbolestně, hlásal nadpis. Moment. Laser? V těchto místech? Jak?

Pátrala jsem tedy dál. Laserová epilace by podle zkušeností ostatních měla vážně být bezbolestná, hlavně díky anestetickému krému. Aha, to by šlo. A co cena? Ano, byla trochu vyšší, než jsem čekala, ale hladký klín napořád mi za to prostě stál. Nechala jsem si narůst chloupky aspoň na 1 mm, jak psali na stránkách kliniky Esthé.

Na klinice jako doma

Pak jsem se objednala na kliniku Esthé Laser Clinic. Při vstupním vyšetření se mnou moje lékařka nejdříve vše prokonzultovala a vysvětlila mi, jak laser funguje. Laser cílí na pigment v kořínku chloupku, teplo z laseru pak kořínek zničí a žádný další už nikdy neporoste. (Hurá, hurá, hurá!)

Jediná věc, která zákrok komplikovala, byl můj počáteční stud, ale ten se po chvíli odboural. Jinak mě skutečně nic nebolelo. Zákrok trval ani ne hodinu, na další sezení jsem už byla psychicky připravená. A na poslední ze tří sezení jsem se už vyloženě těšila, sbohem chloupky!

Investice do laserové epilace rozhodně nelituji, dokonce teď uvažuji i o epilaci nohou, ať můžu žiletky vyhodit úplně. Určitě se znovu obrátím na Esthé Laser Clinic.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Raw strava aneb život bez sporáku

Raw strava aneb život bez sporáku

Životní styl

Takřka celosvětovým hitem se stalo raw stravování – tedy jídlo bez tepelné úpravy a chemických přísad. Je tento typ stravování z dlouhodobého hlediska zdraví prospěšný? Co vše živá strava obnáší? Jaká jsou úskalí či rizika?

DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)NOVÉ
Elán do vašeho života? Zbavte své tělo toxinů!

Elán do vašeho života? Zbavte své tělo toxinů!

Životní styl

Podzim je už s definitivní platností opět tady. A stejně tak, jako se krátí délka slunečního svitu, se snižuje také vaše energie, chuť a elán do života. Co s tím? Na nic nečekejte a detoxikujte svůj organizmus!