Na druhou stranu zeměkoule za pár chvil...

Čaj. Zázvor. Hřebíček. Kardamom. Skořice. Med. Vyvolávají ve vás tato slova pocit hřejivosti, tepla, omamné vůně a lahodné chuti?

Velká Indie v malém šálku…. 

zoom Zvětšit

www.sirupy-koktejly.cz

Čaj. Zázvor. Hřebíček. Kardamom. Skořice. Med. Vyvolávají ve vás tato slova pocit hřejivosti, tepla, omamné vůně a lahodné chuti? Tak to jste odsouzeni k tomu, abyste si zamilovali Chai Latté! 

Trendy název „chai latté“ je anglickým označením pro tradiční nápoj druhé nejlidnatější země světa, miliardové Indie. Tamní masala chai koupíte skutečně na každém indickém rohu. Jen málokterá země si i přes dnešní globalizovaně-internetovou blízkost dokázala zachovat image místa s puncem tajemství. Místa, které láká svou rozmanitostí chutí a kultur. Právě díky tomuto pestrému mixu Indie tolik voní a chutná. A takový je Chai Latté David Rio – pestré orientální prvky v dokonale voňavé směsi. 

…malý šálek s velkou chutí 

Díky inovativnímu výrobci DAVID RIO si dnes miliony mladých lidí během ranní cesty do práce nevolí pouze mezi kávou a čajem, ale vybírají si svůj oblíbený Chai Latté. Dávají mu přednost i proto, že jeho povzbuzení není krátkodobým kávovým „kopancem“, ale látky čajových koncentrátů se uvolňují postupně a jejich efekt je tak dlouhodobější. Silný a aromatický Tygr nebo jemný, vanilkový Slon? Želva se základem ze zeleného čaje nebo Tukan s delikátní příchutí manga? Jména a obrázky zvířat na barevných plechovkách směsí David Rio nejsou jen libůstkou firemního grafika. Společnost David Rio se totiž výrazně angažuje v ochraně ohrožených zvířat a je významným donátorem jejich zachránců. Až si budete objednávat svůj David Rio Chai Latté, pomůžete tak svým dílem i Vy. 

Z kaváren světových metropolí do Vaší kuchyně

zoom Zvětšit

www.sirupy-koktejly.cz

Ze spotřebitelských balení určených pro domácnost si snadno připravíte svůj oblíbený nápoj. V sortimentu jsou i varianty bez cukru (Kosatka) a kofeinu (Žirafa). Protože úroveň českých kaváren v posledních letech strmě stoupá a i přes domnělou konzervativnost českých spotřebitelů jsou jejich provozovatelé stále otevřenější novým trendům, roste počet kavárníků, kteří svým hostům rádi nabídnou Chai Latté David Rio jako lahodnou alternativu čaje nebo kávy. Stejně jako obliba David Rio u jejich hostů. Překvapení odpůrců nechvalně proslulého „čaje s mlékem“ po ochutnání Chai Latté je nefalšované a mnohdy se právě z nich rekrutují budoucí zapřisáhlí fanoušci. 

„Baví nás hlavně produkty, které něčím překvapí a zároveň nechávají gastronomům prostor pro jejich vlastní kreativitu,“ říká Marek Švarc, obchodní ředitel firmy Zanzibar sro, dovozce David Rio do ČR. „A s řadou směsí David Rio Chai Latté se baristé, třeba při tvorbě letních osvěžujících variant mohou skutečně vyřádit. Dokonalost výsledku často zaskočí i je samotné….“ 

Celou nabídku řady David Rio v ČR naleznete na www.sirupy-koktejly.cz Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Super tipy na letní líčení

Super tipy na letní líčení

Kosmetika

Méně je někdy více. Toto přísloví je dobré mít na paměti zvláště v případě letního líčení. Poradíme vám, jak líčení v létě odlehčit.

NOVÉ DOPORUČUJEME
Blíží se léto, co s tou bílou pomerančovou kůží?

Blíží se léto, co s tou bílou pomerančovou kůží?

Plastická chirurgie komerční článek

Už jste se těšili po podivném jaru na první letní dny? Neznám nikoho, kdo by na teplý červen úporně nečekal. Jenže: jsme na něj i fyzicky připraveni? To znamená: máme posílené hýždě i stehna? Kůžičku k nakousnutí? Odchlupené končetiny a jiná tělesná zákoutí? Co chodidla? Nejsou jak struhadla plné parmazánu?DOPORUČUJEME
Sníte o neodolatelném dekoltu bez plastických operací?

Sníte o neodolatelném dekoltu bez plastických operací?

Kosmetika

Nejste spokojená se svým poprsím? Chtěla byste se probudit, podívat se do zrcadla a neřešit povislá ňadra? Máme pro vás řešení, které splní vaše tajné přání. Speciální přírodní přípravek pečující o pevnost a plnost ženského poprsí, který vám zaručí, že budete neodolatelná v každé situaci. Netrapte se zbytečně přemýšlením o plastických operacích a vyzkoušejte Decolen Forte pro ženy a Decolen cream.