Okurka – super kosmetická zelenina!

Okurka – super kosmetická zelenina!Jarní únava se podepisuje i na naší pleti. Máme na výběr dvě možnosti - běhat po domě s kolečky okurek na očích a s obličejem obloženým zelenými proužky okurkových slupek nebo sáhnout po kvalitní kosmetice s okurkovým extraktem.

zoom Zvětšit

manufaktura.cz

Nová limitovaná edice pod hlavičkou stálice kosmetického světa Manufaktura našla inspiraci v receptu našich prababiček na svěží a hydratovanou pleť. Vítr, slunce, klimatizace, smog, to vše se na pokožce obličeje a celého těla podepisuje. Pleť může na jaře být bez života a bez jiskry. Ranní teploty se ještě houpou okolo mrazíků, odpoledne vystavujeme obličeje prvním silným slunečním paprskům. Okurka je malým výživným zázrakem pro pleť unavenou příchodem jara, znečištěným prostředím a vysušenou městským vzduchem. 

zoom Zvětšit

manufaktura.cz

Tyto elegantní štíhlé zelené plody jsou cenným zdrojem vitamínů, antioxidantů a minerálů. Obsahují až devadesát procent vody a jsou bohaté na vitamin C, E a vitamíny skupiny B. Pokud k tomu připočteme minerální látky jako zinek, železo, hořčík, vápník a draslík, je jasné, proč se Manufaktura rozhodla na jarní probuzení pleti právě pro okurku. Okurkový výtažek dodává a udržuje v pleti potřebnou hydrataci, osvěžuje ji, zklidňuje, zjemňuje, čistí a projasňuje. Napomáhá stažení pórů, vypnutí kůže a zmírnění otoků. Díky obsahu křemíku a síry povzbuzuje zdravý růst a pružnost vlasů.

zoom Zvětšit

manufaktura.cz

Podlehněte kouzlu chladivé okurky a dopřejte své pokožce dokonalou hydratační a revitalizující péči, doprovázenou podmanivou svěží vodní vůní. Vyzkoušejte hydratační pleťový krém & masku 2 v 1, čisticí micelární vodu, osvěžující sprchový gel a šampon 2 v 1 či zjemňující krém na ruce. Zpestřením celé řady je koktejlový sirup pro přípravu letních nápojů. 

Více informací o limitované edici OKURKA zde.

 


Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Jak předcházet a léčit zánět močových cest

Jak předcházet a léčit zánět močových cest

Životní styl komerční článek

Pálení a řezání při močení, zakalená moč, bolest v podbřišku, nevolnost nebo časté nutkání na močení jsou hlavními příznaky zánětu močových cest. Dá se mu nějakým způsobem předcházet nebo zánět vyléčit i bez nutnosti užívání antibiotik?

NOVÉ
Raw strava aneb život bez sporáku

Raw strava aneb život bez sporáku

Životní styl

Takřka celosvětovým hitem se stalo raw stravování – tedy jídlo bez tepelné úpravy a chemických přísad. Je tento typ stravování z dlouhodobého hlediska zdraví prospěšný? Co vše živá strava obnáší? Jaká jsou úskalí či rizika?NOVÉ
Úklid má zelenou!

Úklid má zelenou!

Životní styl komerční článek

Na každém našem kroku na nás číhají varování před chemickými přípravky. Říkají nám, co používat a co zase ne, co škodí životnímu prostředí. Jde tedy uklidit domácnost a přitom nepoškodit naši přírodu?