Řešení pro bolavé nohy, záda i záněty nervů

Trpíte-li bolestmi pat a chodidel, nohou, spodní části zad a boků, potýkáte-li se s nepříjemnými otlaky, sníženou cirkulací či zánětem plantárního nervu, máme pro vás vhodné řešení - terapeutické masážní vložky Fluid.

img

Trpíte bolestmi pat a chodidel, spodní části zad či boků? Máme pro vás řešení – masážní vložky Fluid


Výjimečnost a účinnost terapeutické masážní vložky Fluid spočívá v obsahu tekutiny – glycerinu. Glycerin má hustší konzistenci než voda, takže se pomaleji přelévá mezi přední a zadní částí vložky. Během každého našlápnutí dochází ke kontaktu chodidla s vložkou a tento tlak rozkládá kapalinu do nejvyšší nepodporované oblasti klenby a tlačí jí vzhůru do přirozeného tvaru. 

Vložky také snižují nárazy během chůze a tlak vyvíjený na chodidlo při dlouhém stání, čímž působí pozitivně na nohy a páteř, proto je možno využití pro celodenní nošení i vybrané sportovní aktivity. Jsou výborné pro všechny, kteří dlouhodobě pracují ve stoje, případně chodí po tvrdých plochách, jelikož kombinace redukce tlaku na chodidla, odpružení a masáže výrazně působí proti únavě nohou.

Lidská noha nebyla uzpůsobena v botách a po tvrdých podkladech, takže spousta bolesti vzniká špatným rozložením váhy a nevhodného tlaku na chodidla. S vložkou z tekutého glycerinu začne chodidlo reagovat na tlak stejně, jako při chůzi po měkké hlíně. Masážní vložka napomáhá odstranění bolesti zad i následkem špatného držení těla, např. stáním v mírném předklonu. Vložka vyvíjí tlak na klenbu, který způsobí úpravu držení pánve a následně i rozložení váhy horní části těla. Účinkem vložek Fluid si je majitelka e-shopu paní Švrčková jista, proto vám v případě vaši nespokojenosti nabízí vrácení peněz do 30 dnů od koupě tohoto zboží. 

Více o bolestech a potížích, jejichž řešením je nošení terapeutických masážních vložek, se dozvíte na stránkách ulevapronohy.cz, kde si mimo jiné můžete v kategorii problémů najít ten váš a následně výrobky k jeho odstranění. Vybírat můžete z různých druhů gelových polštářků a korektorů pro deformované prsty či palce, nebo vložek a gelových polovložek do bot pro pohodlnou chůzi.

Mezi nabízeným zboží naleznete také hydratační rukavice a ponožky, které díky nano gelu s obsahem minerálních olejů dokáží efektivně během nošení hydratovat pokožku.

Neváhejte a ulevte svému tělu!
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Úklid má zelenou!

Úklid má zelenou!

Životní styl komerční článek

Na každém našem kroku na nás číhají varování před chemickými přípravky. Říkají nám, co používat a co zase ne, co škodí životnímu prostředí. Jde tedy uklidit domácnost a přitom nepoškodit naši přírodu?

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.DOPORUČUJEME
Pravda o liposukci očima odborníka

Pravda o liposukci očima odborníka

Plastická chirurgie

Liposukce je metoda, při které se odstraňují ložiska tukových buněk z problematických partií. Patří k nejoblíbenějším zákrokům plastické chirurgie vůbec, což ale neznamená, že je vhodná pro každého a pro všechny části lidského těla. Jaká je realita?